"Освітня реформа. Вчити чи вчитися? Знати чи розуміти?": телемарафон на OBOZ TV

Обозреватель 6

На OBOZ TV в п`ятницю, 13 жовтня, о 13:30 стартує телемарафон на тему "Освітня реформа. Вчити чи вчитися? Знати чи розуміти?".

У прямому ефірі протягом чотирьох годин ми будемо обговорювати найголовніші питання, які цікавлять громадськість – учителів, батьків, а також учнів і студентів, які отримують освіту в нашій країні.

Про нестандартний підхід до навчання нашим глядачам розповість директор "Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні" Ірина Шастал. Доповнить цю тему розповіддю про те, якою має бути нова школа, старший науковий співробітник центру дослідження соціальних комунікацій Світлана Закіра.

Про те, що реформа освіти приготувала для дітей с особливими потребами, будемо говорити з мамою особливої дитини, директором Асоціації батьків дітей з аутизмом Євгенією Панічевською. До того ж, в ефірі до неї приєднається психолог Оксана Сашенко.

Засновник громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Іван Примаченко поділиться своїм баченням сучасної української освіти і пояснить, що його підштовхнуло відкрити подібну справу.

Також своїм враженням від концепції нової школи поділиться громадська активістка Ольга Сілаєва.

Під час телемарафону піднімемо і питання позашкільної освіти. Про те, як найкраще розвивати здібності дітей, розповість експерт у сфері дитячого відпочинку Валентина Горбенко.

Фінансист Олександр Савченко підрахував, скільки Україна втратила від того, що багато українців навчаються за кордоном. Ці цифри він також назве в ефірі.

Підсумуємо марафон та проаналізуємо, що необхідно допрацювати, зі співкоординатором руху "Простір свободи" Тарасом Шамайдою.

Як повідомляв "Обозреватель", 22 вересня на OBOZ TV відбувся телемарафон на тему "Пенсійна реформа. Чи буде старість в радість?".