Врятуйте життя онкохворих! Лист до президента

Обозреватель
Врятуйте життя онкохворих! Лист до президента

Звертаємося до Президента України!

Віримо в силу "шести рукостискань"!

Текст зі сторінки Жанни Остапчук:

Відкритий лист до Президента України Петра Порошенко!

Шановний Петро Олексійовичу!

Саме від Вас зараз залежить життя наших найрідніших - дітей, чоловіків, братів та сестер. Вони мають різні діагнози, але так терміново потребують трансплантації за кордоном. Молимося за їхнє життя, не полишаємо надії на порятунок! Ми просимо Вас, якомога швидше розглянути та підписати ухвалений Верховною Радою України законопроект #6600 "Про внесення змін до державного бюджету України на 2017 рік".

Від Вашого підпису зараз залежить життя дворічної Насті, 21-річного Саші, 28-річного Ігоря, 30-річної Наталі та ще сотні важкохворих пацієнтів! Кожен з нас зараз сподівається на Вашу підтримку!!!

Ми, родичі та друзі онкохворих, продовжуємо боротися за право на життя наших рідних.

У четвер 13.07.2017р. Верховною Радою був прийнятий законопроект #6600, де, зокрема, є правка про виділення додаткових 186 мільйонів гривень на оплату лікування за кордоном для важкохворих українців.

А сьогодні ми прийшли до Міністерства охорони здоров'я, щоб дізнатися, коли ж саме пацієнти зможуть їхати за кордон на проведення операцій по трансплантації.

Наразі ситуація складається таким чином, що номери пацієнтів у черзі постійно змінюються: хтось зміг зібрати кошти й вже поїхав на лікування, хтось, на жаль, так і не дочекався операції...

Секретар комісії МОЗ з питань лікування українців за кордоном запевнила нас, що щойно буде підписано Закон "Про внесення змін до бюджету України на 2017 рік", одразу ж буде зібрано комісію, підготовлено всі необхідні документи, і важкохворі зможуть поїхати на лікування.