Новини

«Фіорентина» здійснила камбек з «Брюгге» та стала першим фіналістом Ліги конференцій.

Про це повідомляє Еспресо.TV.  У першій грі у Флоренції італійці перемогли з рахунком 3:2. У повторній зустрічі "Брюгге" вийшов вперед на 20-й хвилині зусиллями Ганса Ванакена. Вирішальний гол на 85-й хвилині забив Лукас Бельтран. Гра завершилася ...

Еспресо -

В Естонії оштрафували двох осіб, які розмахували прапором РФ з вікна авто.

Про це повідомляє ERR. Інцидент стався ввечері 24 квітня, близько 16:30 до поліції надійшла інформація, що на парковку торгівельного центру заїхала автівка, з вікна якої виднівся прапор Росії. Зазначається, що компанія, яка перебувала в автомобілі...

Еспресо -
Голова Військового комітету НАТО розкритикував Бельгію за недостатні зусилля у сфері оборони.

Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер розкритикував владу Бельгії за недостатні, на його думку, зусилля у сфері зміцнення оборони країни, повідомила в середу газета La Libre Belgique.