Модель XL: кто попал в топ-10 сексапильных моделей plus size

Обозреватель

Вчера, 14 ноября, на канале 1+1 состоялся третий выпуск шоу "Модель XL".

"Обозреватель" расскажет, как прошел 3 выпуск шоу.

Первой задачей для девушек стала фотосессия в образах представителей шести профессий. Почти в каждой из фотосессий жюри выбирало слабую участницу и отправляло ее домой.

Вікторія Щєлко бере ситуацію у свої руки. Комусь це подобається, комусь - не дуже. 15-хвилинне випробування було складним, але дівчата проявили командний дух та впорались з ним. Ніхто з команди не залишив шоу.

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 12:18 PST

Ірина Демчук вирішила повторити за Вікторією та взяла на себе роль капітана команди. Але це не так просто, як здається. Ірина отримала зауваження від суддів, але вони вирішили подарувати їй останній шанс. Шоу покидає Наталя Романова.

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 12:21 PST

Фотосессія у образі фермерів також далася нашим моделям не просто. Після оцінки журі шоу покидає Анна Столяр та Олена Корж

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 12:31 PST

Для Катерини Рибакової медична форма була вже знайома, але більшість моделей позували в такому образі вперше. Попрои все, більшість моделей проходить далі, а покидає шоу Дарина Гордієнко.

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 12:30 PST

Вже потемнішало, а групове фотознімання триває. Виснажені моделі намагаються працювати, але не всім вдається показати гарний результат. На жаль, шоу покидає Іветта Холон.

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 12:47 PST

Вторым заданием стал танец в стиле "вог", в котором конкурентки попарно столкнулись в батле.

Випробування №2 ще складніше: дівчата мають показати своє вміння позувати, але робити це вони будуть у танці! Фешн-танець у стилі Voque виявив слабкі та сильні сторони учасниць. На жаль, Ванда Лабай, Анна Іваниця, Вікторія Міллер, Ірина Журавльова, Ольга Кривицька, Наталя Бойченко та Тетяна Толстих не проходять у наступний етап. Ірина Купчак, натомість, показала себе з кращої сторони та отримує перевагу у наступному конкурсі.

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 1:11 PST

Одним из самых сложных испытаний стало дефиле в японском стиле, во время которого девушкам пришлось пройти по подиуму попарно, продемонстрировав сложные наряды и не задев хрупкие вазы, которые стояли рядом.

Випробування виявилось нелегким! Вже за кілька хвилин ми дізнаємось, хто з дівчат продовжить боротьбу за модельне майбутнє, а хто - відправиться додому. Хто, на вашу думку, має пройти далі?

Публикация от Модель XL (@modelxl1plus1) Ноя 14 2017 в 1:46 PST

В итоге Катя Осадчая, Андре Тан, Влад Яма и Татьяна Мацкевич среди 30 конкурсанток выбрали всего 10 обладательниц пышных форм.

ТОП-10 участниц шоу "Модель XL"

Смотреть 3 выпуск шоу "Модель XL" он-лайн:

Как сообщал "Обозреватель", одна из самых сексапильных участниц сняла с себя маску.