RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Водій Лексуса вдарив ногою в голову п'яного пішохода, що спровокував ДТП у Миколаєві

Ввечері, 07.09.2019 на проспекті Центральний зіткнулися автомобілі «Лексус» і «Фольксваген».Обидва автомобілі рухалися по проспекту, з боку вул. Московській, в напрямку вул. 3-й Слобідській.На світлофорі біля перехрестя з вул. Садовій на дорогу несподівано вискочив чоловік. Водій «Фольксвагена» різко загальмував і в нього врізався їхав слідом «Лексус».

Як розповіли свідки події, пішохід перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння. Буквально за кілька хвилин до ДТП він конфліктував з продавцем цілодобового магазину, так як той відмовився продавати йому спиртне. Він вибіг на проїжджу частину в той момент, коли для пішоходів горіло червоне світло.Чоловік не втік, а сів біля світлофора і став говорити: «Ось він я тут, я нікуди не йду» і всіляко провокував водіїв автомобілів, що зіткнулися на конфлікт.

водій Лексуса вдарив ногою в голову пішохода

В результаті водій «Фольксвагена» не витримав, підбіг до пішохода, який сидів навпочіпки, вдарив його ногою в голову, завдав ще кілька ударів по корпусу, від чого чоловік впав.Водій же сів у машину і поїхав.Травми, отримані пішоходом в результаті удару, виявилися незначними, втручання поліції і "швидкої" не знадобилися. Сам же пішохід полежав пару хвилин, після чого піднявся і пішов далі шукати пригоди.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie