RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Чому закривають YouTube? Незручне питання Медведєву від телеведучої «Орел и Решка»

Анастасія Івлєєва, телеведуча телепрограми «Орел і Решка» задала голові уряду Росії, у прямому ефірі, незручне запитання, про головні причини та терміни припинення роботы, найпопулярнішого відео сервісу у світі «YouTube»

(кількість відвідувачів «YouTube», складає 28,4 мільярдів відвідувань у місяць, з котрих, 1420 мільйонів відвідувань з Росії)

Наразі, Дмитро Медведєв запевнив, "Поки що, YouTube ніхто закривати, не планує, але цей момент буде залежати від успіху працюючих на «Ютуб» російських відеоблогерів. Ті , хто заробляють на YouTube, зможуть заробляти і далі"

Можливо, він дав зрозуміти, що для РФ більш цікавий, розвиток їх російського відео сервісу RuTube (загальна кількість відвідувань якого складає 38,4 млн. відвідувань на місяць з усього світу, з яких, російських відеоблогерів, 22,33 млн. відвідувань у місяць, SEO & MEDIA експерт RULIK MORGAN, пояснив простими словами, що 5% російських відеоблогерів віддають перевагу, заробляти у американському відеосервісі «YouTube», ніж у російському «RuTube» і цей відсоток продовжує зростати.

Iвлєєва задала питання Медведєву про YouTube

Також, Дмитро Медведєв, під час інтерв'ю запевнив журналістам російських телеканалів та Анастасії Узенюк : "Закривати росіянам доступ до YouTube не планується", відповідаючи на питання представляє телеканал «П'ятниця» про наслідки прийняття в Росії закону про «суверенітет мережі інтернет».Прем'єр-міністр запевнив, що так званий закон «про суверенний інтернеті» спрямований не на те, щоб щось заборонити, так як заборони в інтернеті легко обходити, а на захист від можливості, відрізати Росію від світової мережі.

Медведєв про YouTube

Цитата: «Зазвичай в цьому випадку говорять, Ну хто посміє нас забанити!? Це, як було сказано в одному радянському фільмі, обивательські балачки. Насправді відрізати можуть від чого завгодно », - пояснив Медведєв.Особливу небезпеку такого відключення прем'єр-міністр РФ пов'язав з розвитком інтернету, рікою, припинення доступу до якої може зробити «все, що завгодно, починаючи з електростанції - до польотів літаків у небі.

На сьогоднішній день, найефективніша реклама в Інтернеті, для бізнесу України та інших країн СНД, принесли до російським блогерам 3 000 0000 000 рублів

Відповідаючи на питання Івлевої про те, що чекає відеоблогерів, чиї доходи повністю залежать від YouTube, Медведєв зазначив, що це залежить від бізнесменів та підприємців, бо саме, для них більш відомо, що на сьогодні є більш вигідним та ефективним рекламним інструментом у 2019 році. Цитата: «Не мені вам пояснювати... Якщо це цікаво - будуть дивитися, це можна монетизувати, а не буде цікаво - не будуть дивитися », - додав глава уряду.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie