RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Рейтинг ТОП 10 Найвідоміших Режисерів Світу

Кінематограф з'явився трохи більше 100 років тому, але настільки міцно заволодів умами людей, що зараз імена режисерів і акторів люди знають краще, ніж свої власні. Індустрія розвивається стрімко, але є в цій галузі режисери, чиї твори стали класикою. Є діячі, без яких не проходить жоден фестиваль. До уваги читача - Рулик Морган, склав рейтинг топ 10 найзнаменитіших кінорежисерів, в нього включені як нині знімають фільми, так і вже закінчили свою діяльність.

№1 Режисер Чарлі Чаплін

Мабуть, сама стійка асоціація зі світом кінематографа. Його знаменитий і впізнаваний персонаж -Бродяжка з маленькими вусиками і в м'ятою капелюсі-казанку. Чаплін зміг розкрити можливості німого кіно: він приголомшливо передає емоції без єдиного звуку. Незважаючи на комедійність фільми Чапліна несуть великий сенс, стосуються не тільки побутових, а й політичних і соціальних тем. Його вплив досі відчувається в роботах сучасних режисерів.

 №2 Режисер Сергій Ейзенштейн

Сергій Ейзенштейн

Його творчість обов'язково вивчається студентами кіно-ВНЗ всього світу. Його значення і вплив на сучасний кінематограф не переоцінити. Режисер встиг зняти тільки 7 фільмів, найбільш вражаючий з них - «Броненосець Потьомкін».

№3 Режисер Альфред Хічкок

Альфред Хічкок

Визнаний кінематографічний «король жахів». Якби не він, можливо, сучасний глядач ніколи б не дізнався про такому жанрі, як трилер. Хічкок любив показувати дію очима героя, що змушувало глядача переживати так, ніби все це відбувається з ним самим. А правильно підібраний звуковий ряд посилював враження.

№4  Режисер Федеріко Фелліні

Федеріко Фелліні

Режисер Федеріко Фелліні, знімав фільми про самих звичайних людей: трохи безглуздих, але добрих, одиноких, сумних і смішних. Коли він помер, його проводжав весь Рим, навіть було зупинено рух, щоб змогли попрощатися всі бажаючі.

№5  Режисер Джеймс Кемерон

Джеймс Кемерон

Відомий режисер Джеймс Кэмерон, на рахунку якого такі твори як «Титанік», «Аватар», «Термінатор». Збори з перших 2 перевищили 2 млрд. Доларів. Кемерон не скупиться на спецефекти, завдяки чому успішно створює найфантастичніші світи і малює саму чудову реальність

№6 Режисер Стівен Спілберг

Стівен Спілберг

Історія успіху почалася ще з підліткового віку, коли юний Спілберг зняв невеличкий фільм і переміг на конкурсі. З тих пір він тільки набирає оберти. Кожен фільм стає подією в світі кіно, збирає енну кількість нагород і солідну касу. Його твори добре відомі в усьому світі, на його рахунку: «Індіана Джонс», «Список Шиндлера», «Парк Юрського періоду» та ін.

№7 Режисер Вуді Аллен

Вуді Аллен

Режисер, який зміг перетворити самоїдство і рефлексію в справжнє мистецтво. Його фільми відрізняються тонкою іронічністю і саркастично, змушують плакати і сміятися в першу чергу над собою.

№8 Режисер Мартін Скорсезе

Мартін Скорсезе

Автор таких бестселерів в світі кіно, як «Вовк з Уолл-Стріт», «Авіатор», «Острів проклятих». Його фільми багато разів ставали лауреатами багатьох престижних премій. Скорсезе вміло створює відео ряди, використовуючи всі винаходи кіноіндустрії, акуратно ними підкреслюючи основний сенс картини.

№9 Режисер Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно

Стільки крові, скільки проливається в фільмах Тарантіно, не помітити ніде. Найвідоміші його роботи - «Убити Білла» і «Кримінальне чтиво». Всі фільми відрізняються приголомшливими дотепними діалогами, фрази з яких швидко «йдуть в народ».

№10 Режисер Крістофер Нолан

Крістофер Нолан

Автор «Темного лицаря», який змушує глядачів побачити старі і звичні історії в новому світлі. Режисер багато працює з акторами, будує відео ряди. Все це допомагає розкриттю змісту картини і таланту як самого Нолана, так і людей, що працюють з ним. Звичайно, цей список RULIK MORGAN не може бути остаточним: своя «десятка» режисерів є практично у кожного глядача. І кожен може просто додати свого режисера, до цього рейтингу.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie