RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Рибалки випадково виявили прибульця під час риболовлі у Чорному морі

Так, рибалки у водах біля Криму випадково помітили дивну істоту з людською головою на своєму веслі, коли вирушили порибалити. Вони відобразили знахідку і відправили "комаху" на обстеження в лабораторію. За підсумками RULIK MORGAN, дослідники заявили, що дана істота не схожа ні на один вид, який живе нині на Землі.

Передбачається, що інопланетна форма життя може бути небезпечною і напевно, прибула з Марсу, на уламку астероїда, адже в його організмі було знайдено безліч метану, а ця речовина найбільш поширене на Марсі.

"Ми відразу ж помітили цю комаху на веслі: вона чітко виділяється на загальному фоні. Зовнішній вигляд істоти сильно налякав нас, адже морський мешканець був покритий слизом. До того ж його тіло нагадувало мутовану голову людини. Там, де вона доторкалося до нас, залишилися сильні опіки. ми займаємося риболовлею вже понад 25 років, однак раніше подібний комах не зустрічали. Щоб пролити світло на ситуацію, ми віднесли цього гостя у дослідницький центр ", розповіли очевидці.

Вчені будуть продовжувати дослідження даної істоти, так як не всі вірять в імовірність знахідки інопланетної істоти на Землі. Деякі скептики стверджують, що рибалки знайшли просто маленького краба-павука із зображенням людського обличчя на спині, який просто ще не був відкритий і вивченими.

Напередодні, як повідомляється у RULIK MORGAN, біля берегів Ялти виявили страхітливого монстра, який нагадує гігантського черв'яка або рептилію без шкіри. Довжина страшного повзуна 6 метрів. Під час ранкового прибирання, на території одного з ялтинських готелів, було виявлено «лисого» незнайомця. Гігантський черв'як був на каменях і не подавав жодних ознак життя.

Чудовисько намагалися відтягнути подалі від прибережної території, але не встигли прибиральники цього зробити, як біля них виявилися цікаві туристи. Побачивши чудовисько, туристи сильно налякалися і влаштували паніку. Коли морський монстр заворушився, всі присутні почали тікати.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie