RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Якісний хостинг: як знайти і на що звернути особливу увагу

HyperHost

Коли людина завантажує сторінки будь-якого сайту у всесвітній мережі Інтернет, вона навряд чи замислюється про те, звідки завантажується необхідна інформація і зображення. Сторінка сайту, у свою чергу, буде завантажуватися тільки тоді, коли буде доступний сервер, на якому зберігаються всі файли сайту, у тому числі відео, фотографії, файли CMS і т.д. Послуга з надання потужностей такого сервера для сайтів називається хостингом

У чому ж призначення цих «потужностей»?

Сервер зберігає файли та видає їх в тому випадку, коли це потрібно користувачеві. Сучасні хостингові провайдери для такого зберігання можуть використовувати як HDD диски, так і їх модернізований аналог у вигляді SSD. Але більшість прогресивних хостингових компаній вже запровадили більш технологічні SSD-диски, адже їх швидкість до 3 разів більша, ніж у їх HDD-аналогів.

Якщо Ви вирішили розробити власний корисний сайт і хочете поділитись ним і іншими людьми, а в перспективі, отримувати з нього солідний прибуток, то необхідно серйозно підійти до вибору хостингового провайдера. Забезпечити високий аптайм та гарні показники швидкості завантаження сайту зі своїх серверів може хостингова компанія HyperHost, яка надала дуже, прості роз'яснення, на головні аспекту хостингу.

То ж на які фактори слід першочергово звернути увагу при виборі хостингового провайдера? Існує декілька важливих показників, від якого залежить успішність Вашого сайту, серед них:

1. Кількість ресурсів, необхідна для успішного функціонування сайту. На самому початку потрібно визначитися з тим, яка кількість ресурсів буде необхідна для зберігання всіх файлів сайту та обробки його скриптів. Цих ресурсів повинно вистачати для комфортної одночасної роботи і редактора сайту, і його відвідувачів.

2. Підтримка більшості актуальних версій PHP та MySQL. Більшість CMS працює на PHP, тому тариф хостингу повинен підтримувати цю мову програмування. Підтримка MySQL дозволяє створити базу даних, в якій будуть зберігатися всі основні дані сайту: дані користувачів сайту, статті, коментарі і т.д.

3. Ціни на хостингові послуги. Ринок хостингу наразі є досить розвинутим, тому пропозиція компанії з необгрунтовано високою ціною, буде неконкурентоспроможною. Саме тому згадана вище компанія розробила тарифну лінійку недорогого якісного хостингу, зробивши хостингові послуги ще доступніші для людей, які тільки планують зайнятись інтернет-діяльністю.

4. Наявність техпідтримки. Хостинг повинен надавати своїм клієнтам цілодобову підтримку і надавати швидку відповідь на будь-які питання, пов’язані зі сферою компетенцій хостингової компанії. Необхідно звернути увагу на те, які методи зв'язку доступні з фахівцями. Найзручнішим і найшвидшим способом спілкування є онлайн-чат.

5. Відгуки про хостинг. Перш ніж почати використовувати послуги хостингу, необхідно дослідити відгуки про компанію. Для цього існує ціла низка незалежних рейтингових оглядів, які здійснюють систематичне дослідження ринку хостингу.

Якщо Ви не впевнені у виборі тарифу, зверніться за допомогою до хостингових фахівців, які допоможуть Вам в цій справі.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie