RULIK MORGAN

Рейтинги | Новости | Пресс-релизы

Рейтинг ТОП 10 найбагатших шейхів в світі

Шейх - це не просто багата людина . До цього титулу враховується вік, вченість і знатність (хоча останнє - не обов'язково). А ще у шейхів дуже довгі і складні імена, щоб збереглася пам'ять родової династії . Але все ж, коли говорять про шейхів, в першу чергу мають на увазі неабияке багатство, дорогі автомобілі . Цей огляд від Рулик Морган десять найбагатших шейхів на планеті

  №1  Шейх Халіфа ібн Заїд аль-Нахайян - $ 18 млрд.

Шейх Халіфа ібн Заїд аль-Нахайян

Президент ОАЕ і емір Абу-Дабі, шейх Халіфа тільки в своєму власному розпорядженні має 18 млрд. Американських доларів. Насправді його сімейне багатство раз в 10 більше.

  №2 Шейх Мохаммед Хусейн Алі аль-Амуді - $14,3 млрд.

Мухаммед Хусейн Алі аль - Амуді - другий в списку найзаможніших людей Саудівської Аравії і 78-й за рахунком багач в світі. Бізнесмен ефіопського походження аль-Амуді, до того ж, є найзаможнішим темношкірим людиною в світі. Ось скільки титулів.

  №3 Шейх Абдул Азіз аль-Гурар - $ 7,5 млрд.

Шейх Абдул Азіз аль-Гурар

На 4 місці найзаможніших шейхів в світі знаходиться шейх Абдул Азіз аль-Гурар. Своє багатство шейх Абдул отримав від батька - засновника Банку Машрек - третього за величиною активів банку у ОАЕ. Через корпорацію Arab Business Angels Network аль-Гурар також володіє найбільшим нафтопереробним заводом Лівії.

  №4 Шейх Мансур ібн Заїд аль - Нахайян - $4,9 млрд.

Шейх Мансур ібн Заїд аль-Нахайян

Шейх Мансур насамперед відомий як власник футбольного клубу Манчестер Сіті. Але насправді в своїй країні він виконує дуже важливі обов'язки, очолює Адміністрацію президента і виконує функції заступника прем'єр-міністра. Він також голова Аль-Джазіра спортс, що володіє чотирма спортивними клубами Абу Дабі.

  №5 Шейх Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум - $ 4,5 млрд.

Шейх Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум

Зачинатель будівництва островів пальм в Перській затоці Шейх Мохаммед в 2006 році подарував один з островів Міхаелю Шумахеру. Чому ж не подарувати, якщо ти - королівська особа, майже одноосібно володієш Дубай Холдинг і можеш дозволити витратити на своє весілля 100 млн. Доларів.

  №6 Султан Мухаммед Бін Сауд аль-Кабір - $ 3,9 млрд.

Султан Мухаммед Бін Сауд аль-Кабір

Принц Саудівської Аравії Мухаммед Бін Сауд аль-Кабір - 12-й син короля Абдулазіза, з зручністю розташувався на 6 місці нашого рейтингу найбагатших шейхів, колись був звинувачений у контрабанді рідкісних порід соколів з Росії. Ось так-то, багаті теж ...

  №7 Шейх Хамад ібн Халіфа аль-Тані - $ 2,4 млрд.

Шейх Хамад ібн Халіфа аль-Тані

Шейх Хамад правил Катаром трохи менше 20 років. За роки його перебування при владі країна стала однією з найбагатших територій на землі. Цікаво, що до правління аль-Тані прийшов в результаті невеликої революції, поваливши свого батька.

  №8 Шейх Фейсал ібн Касим аль-Тані - $ 2,2 млрд.

Шейх Фейсал ібн Касим аль-Тані

Термін self-made man цілком можна застосувати до шейха Фейсалу. Він доводиться далеким родичем правлячої прізвища Катару, але його родина була розсудливо відсторонена від управління країною, як і багато інші гілки аль-Тані, щоб уникнути подальших переворотів. Тому своїм станом він зобов'язаний тільки собі і своїм успіхам в будівельному та готельному бізнесі.

  №9 Шейх Тамім ібн Хамад аль-Тані - $ 2 млрд.

Шейх Тамім ібн Хамад аль-Тані

Син і нинішній правлячий монарх Катару - на 9 місці нашої десятки найбагатших шейхів світу. Він прийняв правління з рук батька, будучи в 33-річному віці, ставши наймолодшим королем в світі. Освіта юний шейх отримав у Великобританії, звідки привіз в свою країну серйозне захоплення спортом. З моменту початку його правління Катар також здійснює величезні інвестиції в британські компанії.

  №10 Шейх Сабах IV аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах - $0,4 млрд.

Шейх Сабах IV аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах

Правлячий емір Кувейту і четвертий син шейха Ахмеда ас-Сабаха перебуває на 10 місці нашого ТОПу. Але все ще попереду, адже після його вступу на трон витрати на утримання королівської сім'ї були законодавчо збільшені в 6 разів. Так що, може бути, він або його спадкоємець ще потіснять товаришів, що вище.

Автор: RULIK MORGAN

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie