Катерина Кругляк: як адаптація та навчання нових співробітників впливають на компанію

Важливість адаптації та навчання нових співробітників для розвитку бізнесу розуміє кожен власник. Але, хто і що саме повинен робити, щоб час приділений на випробувальному терміні позитивно позначився на результаті?

"При пошуку нового співробітника, необхідно в першу чергу розуміти, кого ми шукаємо і мати точний алгоритм руху фахівця (програма адаптації та подальшого навчання)", - сказала Катерина Кругляк, директор з персоналу міжнародної компанії Visotsky Consulting, під час свого виступу на Wow Conference, яка відбулася 4 жовтня у Львові.

Найм співробітників на роботу з тестовим періодом і випробувальним терміном - нормальна практика в компаніях по всьому світу. І кандидат, і роботодавець повинні зрозуміти, чи підходять вони один одному.

Під час свого виступу експерт розповіла про свій досвід щодо критеріїв оцінки кандидата на тестовому періоді і випробувальному терміні.

Катерина Кругляк розповіла власникам компаній, як визначити подальше навчання, якщо випробувальний термін успішно пройдено:

Вивчіть профіль посади.

Оцініть за результатами тестового періоду і випробувального терміну ключові

компетенції

Складіть "програму росту" в компанії- тренування, тренінги, курси, правила компанії або книги, які підвищують компетенції, необхідні для посилення співробітника.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie