Youtube Впроваджує Функцію “Нагадування Перед Сном”

Нещодавно ми писали про те, що YouTube змінив деякі налаштування відносно класифікації відео. Сьогодні, з’явилася інформація, що Youtube впроваджує функцію “Нагадування перед сном”.Ця функція буде нагадувати користувачам, що вони засиділися за переглядом відео і пора лягати спати. Особливо це буде актуально для тих користувачів, які засиджуються до пізньої ночі або ж до самого світанку. Користувачі можуть самі налаштувати “свої” години для сну і після цього, Yotube буде нагадувати їм кожні 10 хв, що пора спати.

Ця функція не буде автоматичною і її можна вмикати тільки по власному бажанні.В налаштуваннях можна буде вибрати, яким чином будуть з’являтися сповіщення. Можна вибирати так, щоб воно з’являлося під час перегляду відео, або ж щоб по закінченню.Функція дійсно цікаво і можливо буде корисною для деяких людей, які можуть засидітися в YouTube на багато годин.В найближчий час варто очікувати цю функцію. Можливо, з наступного тижня користувачі вже почнуть її отримувати.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie