Honor Заявили Про Тісну Співпрацю З MediaTek

Нещодавно відбувся реліз смартфона Honor X10 і зразу після презентації в компанії Honor заявили про тісну співпрацю з MediaTek. Після презентації смартфона, президент компанії Чжао Мінг сказав, що майбутні смартфони будуть випускатися на основі MediaTek. Якщо точніше, то вони планують використовувати 5G чіпсети для своїх смартфонів Honor.

Як відомо, на даний момент, MediaTek пропонують великий вибір чіпсетів з підтримкою 5G, а в особливості, підтримку двох SIM 5G. Це безумовно хороша можливість для співпраці, оскільки ринок 5G смартфонів набирає великої популярності.Також серйозною причиною для такої співпраці стало те, що США продовжили санкції проти Huawei і заборонили їй вести бізнес з американськими компаніями. Відповідно в Huawei зменшився доступ до виробників чіпсетів і найкращим варіантом виявився MediaTek, який базується в Тайвані.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie