В очікуванні нового смартфона Xiaomi Mi Mix 4

Дуже багато шанувальників і фанатів в очікуванні Xiaomi Mi Mix 4. Очікується, що дату прем’єри мають оголосити в найближчий час. Компанія Xiaomi відкрила новий обліковий запис присвячений новому смартфону Mi Mix 4. Це означає, що вже почалася певна активність і щось готується для оголошення. Але не варто покладати великих надій на те, що “найближчий час” буде через декілька днів. Дату можуть назвати і через 1-2 місяці.

Обіцяється, що Xiaomi Mi Mix 4 буде досить цікавим смартфоном.Серія Mi Mix 4 може також включати в себе версію Mi Mix 4 Pro . Скоріше за все новий смартфона вже вийде оснащеним системою MIUI 12.

Також ходять чутки, що новий смартфон можна буде заряджати за допомогою безротової зарядки потужністю 100Вт, що дозволить зарядити смартфон за дуже короткий час. Китайська фырма вже тривалий час працюэ над такми зарядними пристроями.Також є інформація, що Mi Mix 4 отримає дисплей QHD+.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie