Intel Придбали Rіvet Networks

Як повідомляється, Intel придбали Rіvet Networks. Інформацією поділилися безпосередньо з компанії, але не уточнили суму, за яку придбали Rіvet Networks.Компанія Rivet Networks – це великий виробник провідних та безпровідних мережевих адаптерів сімейства Killer. Як повідомляють в Intel, ця покупка була необхідною, оскільки зараз використання Wi-Fi мережі надзвичайно актуальне і в майбутньому не буде втрачати своєї популярності. Події, які виникли в світі за останні місяці тільки збільшили популярність та використання Wi-Fi.

Як відомо, компанія Intel займається розробкою пристроїв для підключення через Wi-Fi і покупка такої компанії, як Rivet Networks, тільки укріпить їхні позиції на ринку. Як повідомляється, Rіvet Networks приєднається до підрозділу Wireless Solutions Group.Всі ключові продукти Rіvet Networks будуть включені в каталоги Intel.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie