Корпорація Apple Розробляє Розумні Окуляри

Декілька тижнів тому, всі вже знали, що корпорація Apple розробляє розумні окуляри Apple Glass і планує їх представляти в найближчому майбутньому. Сьогодні надійшла нова інформація, дякуючи якій ми дізналися більше новин.Розумні окуляри отримають спеціальні екрани в обох скельцях і будуть підтримувати жести. Але тут є один момент. Підтримувати жести вони зможуть тільки в тому випадку, якщо iPhone буде підтримувати таку функцію.

Також відома дата релізу і очікується, що їх представлять на початку 2021 року по ціні в …500 доларів і вище. Напевно така ціна нікого не здивувала :).Також повідомляється, що окуляри зможуть робити під замовлення по рецепту від вашого лікаря. Також окуляри будуть підтримувати бездротову зарядку і можливо, будуть оснащені датчиком LIDAR.Ну і основне, Apple Glass будуть працювати тільки з смартфонами iPhone.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie