Новости

З гурту "Антитіла" намагалися через суд стягнути мільйони гривень та знищити їхні пісні.

Музиканти гурту "Антитіла" поділилися, як так звані "патентні тролі" намагалися незаконно відсудити у них мільйони гривень та знищити їхні три пісні, поки учасники колективу захищали країну від російських окупантів на Харківському напрямку

InternetUA

Українці в Польщі через ревнощі побилися до смерті: загинуло двоє чоловіків, жінка у тяжкому стані.

У Польщі в місті Бидгощ у квартирі сталася сімейна бійка між українцями на тлі ревнощів. Двоє чоловіків 22 і 25 років загинули, 25-річна жінка перебуває у тяжкому стані. Також тілесні ушкодження отримала 71-річна жінка.

InternetUA

Bloomberg: Російська еліта стурбована, що Путін збожеволів.

Президент РФ Володимир Путін, незважаючи на невдачі в перший рік вторгнення в Україну, вирішив тягнути час, вважаючи, що Українська держава та Захід «зношуються раніше за Росію», а також розраховуючи, що може «висадити в повітря» Україну за столом...

InternetUA

Стало відомо, скільки українців виїхали до Туреччини після початку повномасштабної війни.

Понад 50 тисяч громадян України виїхали до Туреччини після початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Ще 38 тисяч наших співвітчизників проживали там до початку повномасштабної війни.

InternetUA

Таємне життя котів. Стало ясно, чим коти займаються, гуляючи на вулиці

За кордоном багато котів не обмежені перебуванням у стінах власних квартир і іноді виходять погуляти. Особливо це популярно у сільській місцевості, де на них не чатує небезпека на кожному кроці.

InternetUA

На ці симптоми жінки не звертають уваги: приховані ознаки раку яєчників.

Жінки часто не звертають уваги перші симптоми розвитку раку яєчників. Вони бувають настільки незначними, що їх можуть пропустити навіть лікарі. А це значно знижує ймовірність повного одужання. Тільки своєчасна діагностика та лікування допомагають ...

InternetUA

Не повторное наступление: в разведке ожидают активизации российских подразделений только в Донецкой и Луганской областях.

Не повторное наступление: в разведке ожидают активизации российских подразделений только в Донецкой и Луганской областях.

Оккупанты продолжают забрасывать восточное направление "пушечным мясом", в то время как украинские военные делают ставку именно на подготовленности воинов, добавляют там.

Зеркало Недели

Компания Маска ограничила использование Украиной интернета Starlink для управления дронами.

Компания SpaceX приняла меры, чтобы предотвратить использование украинскими военными спутникового интернета Starlink для управления беспилотниками в регионе во время войны страны с россией.

Finance.UA