InternetUA

Новости

В шлюбі Дженніфер Лопес та Бена Аффлека є проблеми: подробиці.

Пройшло лише чотири місяці з довгоочікуваного весілля американської суперзірки Дженніфер Лопес та голлівудського актора Бена Аффлека, як в таблоїди потрапила інформація, що у шлюбі не все так просто.

InternetUA

Яку користь несуть яйця і чи можна від них відмовитись без шкоди для здоров'я.

В Україні рекордно зросли ціни на яйця. Раніше звичний продукт став малодоступним для пересічного покупця. Відповідно багато хто обмежив їх споживання, або ж взагалі вилучив із раціону.

InternetUA

У Польщі розповіли, як оцінюють загрозу військової агресії Росії проти країни.

Польща вважає вкрай малоймовірним, що Росія може застосувати військову агресію щодо країни-члена НАТО. У країні кажуть, що не мають сигналів, які б вказували на підготовку війни Росії та Польщі.

InternetUA

Експерт: голосові помічники Alexa та Siri погано впливають на розвиток дітей.

Експерт: голосові помічники Alexa та Siri погано впливають на розвиток дітей.

Розумні пристрої з голосовим керуванням, такі як Alexa, Siri та Google Home, можуть перешкоджати соціальному та емоційному розвитку дітей, стверджує експерт із використання штучного інтелекту (ШІ) та машинного навчання в охороні здоров’я.

InternetUA

Як зберігати гриби, щоб вони залишалися свіжими: є один важливий нюанс.

При зберіганні овочів потрібно враховувати низку правил, інакше вони швидко зав’януть та втратять свіжий вигляд. Це стосується і такого популярного продукту – грибів. Є кілька моментів, про які варто знати, якщо гриби є у вашому раціоні.

InternetUA

Українцям розповіли, як можна швидко зарядити телефон без світла.

Російські війська обстрілюють критичну інфраструктуру України, тому багато українців змушені часто залишатися без світла. Бувають моменти, коли в такій складній і непростій ситуації потрібно зв’язатися з родичами чи друзями. Кожній людині потрібно...

InternetUA

Приховували від публіки: друг принца Філіпа назвав хворобу, від якої померла Єлизавета ІІ.

В офіційній заяві Букінгемського палацу написано, що королева Єлизавета ІІ померла на 97-му році життя від старості. Національний архів Шотландії опублікував цей офіційний документ.

InternetUA

Штучний інтелект вже може писати реферати для студентів.

Штучний інтелект вже може писати реферати для студентів.

Вчителі та батьки не можуть виявити цю нову форму плагіату. Технічні компанії могли б втрутитися – якби вони мали на це бажання. Єдиний експерт, що може розібратися в цій халепі достеменно - знов штучний інтелект.

InternetUA