InternetUA

https://internetua.com/

Mirror: чиновники Путіна ведуть таємні переговори із Заходом про завершення війни в Україні.

Експерти стверджують, що високопосадовці та члени еліти президента РФ Володимира Путіна "панікують" і хочуть розпочати переговори, щоб покласти край кровопролитній війні в Україні.

Про це пише британське видання Mirror , передає Час Пік .

Як повідомляється, високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу за допомогою у тому, щоб покласти край вторгненню в Україну.

У звітах західних спецслужб говориться, що якийсь член путінської еліти продемонстрував, що Кремль паніки і відчайдушно потребує припинення кривавої війни.

Старші офіцери та чиновники, близькі до Путіна , стривожені жорсткими західними санкціями та спадом економіки, викликаним війною.

Деякі кремлівські діячі також стурбовані все більш тривожними ризиками, такими як бойові дії на Запорізькій атомній електростанції.

Швидше за все, кремлівський чиновник за спиною Путін пішов на контакт із ЦРУ або західними дипломатами.

У звіті спецслужб йдеться: "Представник путінського найближчого оточення направив на Захід сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти - панічний". Далі анонімний кремлівський інсайдер названий "одним із стовпів режиму".

Як зазначається, інсайдер був би в крайній небезпеці, як і його родина, якби вони були розсекречені, а Путін уже провів кілька чисток, звільнивши воєначальників та високопосадовців. Дехто навіть зник або загадково захворів.

Високопоставлене джерело в українській дипломатії повідомило Mirror: "Якщо хтось, близький до Путіна , вже зробив таку пропозицію, це не стане несподіванкою".

Як наголошується, подібне було на заключних етапах Другої світової війни, коли чиновники гітлерівської Німеччини були стурбовані своїм майбутнім та робили певні кроки для його забезпечення.

"Багато хто з кремлівської еліти знайомий з життям на Заході, їхні діти навчаються в західних університетах і живуть в інших місцях. Вони знають, що далеко від Путіна можна жити хорошим життям, але поки що нічого не зробили для цього, оскільки занадто налякані тим , що з ними станеться", - заявило джерело.

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини
Стамбул став притулком для росіян, які рятуються від мобілізаційного наказу Путіна.

Стамбул став притулком для росіян, які рятуються від мобілізаційного наказу Путіна.

Полегшення і занепокоєння за близьких на батьківщині надихають потік росіян, які в суботу приземлилися в Стамбулі, рятуючись від оголошення Кремля про часткову мобілізацію резервістів для продовження наступу в Україні.

InternetUA

Путин 30 сентября может заявить об аннексии оккупированных украинских территорий – российские СМИ.

Путин 30 сентября может заявить об аннексии оккупированных украинских территорий – российские СМИ.

Президент России Владимир Путин может обратиться с посланием к Федеральному собранию РФ 30 сентября, через несколько дней после завершения так называемых референдумов на оккупированных российскими войсками территориях Украины

Крым.Реалии

Иранские дроны – не проблема, ВСУ щелкают их как орехи.

Иранские дроны – не проблема, ВСУ щелкают их как орехи.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #пво #украина #шахид #жроны #бпла RU – Иранские беспилотники, полученные российскими оккупантами, оказались не проблемой для наших воинов и систем ПВО. Подроб...

1 7

В России массово горят военкоматы после объявления мобилизации.

В России массово горят военкоматы после объявления мобилизации.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #призыв #мобилизация #россия #военкомат #рф RU – В различных регионах РФ произошли пожары в военкоматах и администрациях из-за мобилизации, которую объявил Вл...

5 59

Начались бои за Лисичанск. Свитан сказал, где сейчас атакуют ВСУ

Начались бои за Лисичанск. Свитан сказал, где сейчас атакуют ВСУ

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #всу #лисичанск #свитан #рф #россия RU – Украинские воины продвигаются в сторону временно оккупированного Лисичанска. В это же время в районе Донецка о...

2 24

Путин готовит замену Шойгу, и он отбитый на всю голову – Свитан.

Путин готовит замену Шойгу, и он отбитый на всю голову – Свитан.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #свитан #путин #шойгу #россия #рф RU – Фанерный генерал Сергей Шойгу уже давно никого не устраивает. И, похоже, диктатор Путин придумал, кого назначить на его...

2 12

«Бизнес»  кадыровцев, орки в котле и взятие Лимана: новости с фронта за 24.

«Бизнес» кадыровцев, орки в котле и взятие Лимана: новости с фронта за 24.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #кадыровцы #россия #рф #оккупанты #жданов RU – Кадыровцы занялись "бизнесом" на временно оккупированных территориях, ВСУ окружили несколько батальонов и продо...

4 174

Субботние протесты против войны и мобилизации

Субботние протесты против войны и мобилизации

В России прошли акции протеста против мобилизации, объявленной президентом Путиным 21 сентября. Проект "ОВД-Инфо" (признан российскими властями "иностранным агентом") сообщает, что в ходе протестов, которые прошли в 32 городах, задержано более 700...