InternetUA

https://internetua.com/

Китай наймає західних блогерів для поліпшення іміджу перед Олімпіадою.

Китай наймає західних інфлюенсерів у соцмережах перед Зимовими Олімпійськими іграми. Їх завдання – вихваляти чесноти країни в соціальних мережах, попри дипломатичний бойкот Ігор у Пекіні через порушення прав людини.

Про це повідомляє британське інформагентство The Guardian.

Поки Китай націлений на аудиторію блогерів з соцмереж TikTok, Instagram чи Twitch. У зв’язку з хвилею дипломатичних бойкотів і розголосу щодо порушення прав людини у КНР, уряд країни найняв західних спеціалістів із PR для поширення альтернативних історій через соціальні мережі.

Віпіндер Джасвал, американський дописувач Newsweek, колишній керівник Fox News і HSBC, підписав контракт на 300 000 доларів з генеральним консульством Китаю в Нью-Йорку, щоб “розробити та провести” кампанію інфлюенсерів, які пропагуватимуть Зимові Олімпійські та Паралімпійські ігри в Пекіні.

Контракт, який був зареєстрований у Міністерстві юстиції США, містить детальну стратегію зв’язків з громадськістю. Джасвал стверджує, що його компанія уже отримала до 50 заяв від впливових людей, починаючи від колишніх олімпійців і закінчуючи підприємцями.

У контракті зазначено, що 70% контенту буде пов’язано з культурою, включаючи історію Пекіна, культурні пам’ятки, сучасне життя людей та нові тенденції. Ще 20% відзначатимуть “співпрацю та будь-які хороші речі у відносинах Китаю та США”, включаючи двосторонні зміни на високому рівні та позитивні результати.

Джасвал уже отримав 210 000 доларів невдовзі після підписання контракту з китайськими дипломатами. Він пообіцяв Пекіну, що його блогери принесуть приблизно 3 мільйони переглядів на платформах соціальних мереж, популярних серед американської молоді.

Він сказав, що добре знає про суперечності, які оточують політику Китаю в Сіньцзяні та Гонконзі, але “все, що ми намагаємося зробити – це просто підкреслити цілісність і гідність Олімпійських ігор”, — сказав він. “Бойкоти не допомагають взаєморозумінню… Я не підтримую бойкот. Вони неефективні, неактуальні та несуттєві”.

Нагадаємо, про бойкот Олімпійських ігор у Пекіні оголосили не лише США. 8 грудня долучилася Австралія. Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон наголосив, що на рішення бойкотувати Ігри вплинуло також замороження дипломатичних відносин з боку Пекіна, яке не дало змоги Австралії висловити занепокоєння щодо прав людини в Китаї.

Також 8 грудня прем‘єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон виголосив, що країна бойкотуватиме зимові Олімпійські ігри в Китаї, тому що ні міністри, ні офіційні особи не будуть там присутні. 9 грудня до бойкоту долучилась Канада. 11 грудня до бойкоту Олімпіади в Пекіні долучилася Словаччина.

Увідповідь на це влада Китаю пригрозила Білому дому помстою за цей бойкот, попереджаючи, що цей крок може зашкодити двостороннім відносинам. У міністерстві закордонних справ Китаю пообіцяли вжити “рішучих контрзаходів”.

Останні новини
Оккупант рассказывает матери, как он профессионально зачищал другое село, равняя дома с землей.

Оккупант рассказывает матери, как он профессионально зачищал другое село, равняя дома с землей.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детальнее в материале: UA - Перехоплення ГУР: Окупант, що засів у селі Новоукраїнка, Донецької області, розповідає матері, як він професійно зачищав інше село, рівняюч...

Евакуація з Азовсталі. Маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців — Зеленський

Евакуація з Азовсталі. Маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що завдяки діям українських військових — Збройних Сил України, розвідки, а також переговорної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста й ООН має надію, вдасться зберегти життя військових. 53 важк...

1 2

Российская БМП-2 подорвался на украинской мине

Российская БМП-2 подорвался на украинской мине

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #вторжение #рф UA - Російська БМП-2 наїхала на українські протитанкові міни на Сході, а потім ще одна допустила ту ж помилку. До сих пор не подписаны на УНИАН...

1 1

Под Новосибирском горит  химзавод

Под Новосибирском горит химзавод

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #россия #рф #хлопок #хлопки Детальнее в материале: UA - Зараз вогнеборці локалізовують велике загоряння і захищають сусідні споруди від переходу полум'я. За попереднім...

Арестович проанализировал и заявил, что Кремль готовит Крым к сдаче.

Арестович проанализировал и заявил, что Кремль готовит Крым к сдаче.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детальнее в материале: UA - "До цього ж не було жодних територіальних суперечок, був "референдум людей", який "навіки вирішив бути з Росією", а тепер виявляється, що ц...

2 1

Зеленский записал отдельное видео бойцам 127 бригады, которые выбили орков с Харьковской области.

Зеленский записал отдельное видео бойцам 127 бригады, которые выбили орков с Харьковской области.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #зеленський #зеленский Детальнее в материале: UA - "Хлопці. Харків. Подяка моя без кордонів. Бажаю вам усім здоров'я" - Зеленський. До сих пор не подписаны на УНИАН в ...