InternetUA

https://internetua.com/

Названо звички, здатні спровокувати серцевий напад

Серцевий напад трапляється, коли блокується одна з коронарних артерій (кровоносних судин, якими кров йде до серцевого м'яза). Його можуть викликати зовсім різні фактори, включаючи літній вік та генетику. Однак існують певні звички, які також збільшують ризики проблем із серцем.

Вечеря поза домом

Якщо іноді є поза домом, це не призведе до серцевого нападу. Однак щоденні прийоми їжі в кафе та ресторанах можуть негативно вплинути на серце, оскільки в закладах є велика можливість вибрати нездорову їжу. Фахівці рекомендують відмовитися від хліба та коктейлів, замінювати шкідливу їжу більш корисною, а також вибирати невеликі порції.

Відсутність фізичного навантаження

Для здоров'я серця дуже важливими є регулярні фізичні навантаження. У людей, які займаються спортом, не тільки здоровіше серце, а й нижчий кров'яний тиск. Фахівці рекомендують займатися спортом не менше 2,5 години на тиждень, щоб уникнути серцевого нападу.

Алкоголь

Спиртне підвищує кров'яний тиск та рівень тригліцеридів, що збільшує ризик серцевих захворювань. Крім того, алкоголь є досить калорійним, тому його часте вживання може призвести до ожиріння!

Стрес

Майже кожна людина відчуває стрес, проте мало хто замислюється про її негативний вплив на серце. Стрес підвищує кров'яний тиск, який є одним із основних факторів ризику серцевого нападу.

Куріння

Під час куріння в організм надходить безліч небезпечних хімічних речовин, зокрема окис вуглецю. Вона знижує кількість кисню у червоних кров'яних тільцях, що шкодить серцю. Це також збільшує кількість холестерину в артеріях. Зазначається, що електронні сигарети також є шкідливими для серця.

Незнання симптомів

Знання симптомів серцевого нападу може врятувати життя. Чим раніше буде діагностовано серцевий напад, тим більша ймовірність уникнути серйозних наслідків. Найбільш поширеними ознаками серцевого нападу є: біль або дискомфорт у центрі або лівій частині грудей, задишка, слабкість, запаморочення, непритомність, біль або дискомфорт у щелепі, шиї, спині, одній або обох руках.

In Designing a Better World, Norman explores the ethics of modern design, the challenges of consumerism, overproduction, and sheer digitalization.
Останні новини

Майже 70% українців вважають недостатньою військову допомогу Україні – опитування.

Серед жителів України 69,1% вважають недостатніми обсяги військово-технічної підтримки, яку отримують наші захисники від держав-партнерів, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 22 лютого по 1 березня.

InternetUA

Повестки - всем! Россиян массово загоняют в военкоматы - свежие подробности.

Повестки - всем! Россиян массово загоняют в военкоматы - свежие подробности.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #рф #повестки #курносова UA - З чим пов'язана масова роздача повісток у Росії і як чоловіки намагаються уникнути потрапляння у військкомат – подробицями поді...

1

Карл III почтил память мирных немцев, убитых в годы Второй мировой.

Карл III почтил память мирных немцев, убитых в годы Второй мировой.

В Гамбурге Карл III, королева-консорт Камилла и президент Германии Франк-Вальтер Штайнмайер возложили венки к мемориалу у церкви Святого Николая в Гамбурге. Она была разрушена в результате ковровых бомбардировок сил союзников в июле-августе 1943 г...

Путин отправил экономику в нокаут, денег на войну нет, РФ наступили на хвост - Ваши деньги.

Путин отправил экономику в нокаут, денег на войну нет, РФ наступили на хвост - Ваши деньги.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - Володимир Путін остаточно відправив економіку РФ у нокаут. Гроші на війну вже збирають із звичайних росіян. У цей же час РФ схопили за живе — за замороже...

Что ждет журналиста WSJ Эвана Гершковича? И какой сигнал посылает Кремль? - Подкаст «Что это было?».

Что ждет журналиста WSJ Эвана Гершковича? И какой сигнал посылает Кремль? - Подкаст «Что это было?».

Лефортовский суд Москвы арестовал на два месяца по обвинению в шпионаже американского журналиста Эвана Гершковича. Что грозит Гершковичу? Может ли он рассчитывать на обмен? И какой сигнал посылает Кремль иностранной прессе в России? В новом выпуск...

Приговоров должно быть много. Подоляк озвучил тюремные сроки для россиян

Приговоров должно быть много. Подоляк озвучил тюремные сроки для россиян

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #подоляк #трибунал UA - Рано чи пізно Росії доведеться відповідати за всі скоєні злочини у війні. Кому, окрім Путіна, ще загрожує орден? Які терміни? А, голов...

Рубли заканчиваются. Планы Кремля на войну в Украине накрылись медным тазом

Рубли заканчиваются. Планы Кремля на войну в Украине накрылись медным тазом

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #россия #путин UA - Росія досягла річного максимуму запланованого дефіциту, а отже вже до літа рублі в Москви можуть закінчитися. Коли Кремлю доведеться вклю...

1 6