InternetUA

https://internetua.com/

Вчені мають намір "воскресити" один із вимерлих видів тварин.

Австралійські вчені зібралися воскресити тасманійських вовків. Для цього їм знадобляться гени сумчастої миші. Про експеримент пише CNN.

Генетики планують використовувати ДНК жирнохвостих сумчастих мишей для того, щоб повернути до життя тварин, що вимерли понад 100 років тому, - йдеться в повідомленні.

Проте експеримент не буде таким простим. Спочатку фахівці мають намір відновити геном вимерлого тилацину, після цього - зіставити його з геномом сумчастої миші, оскільки вони вважаються найближчими родичами.

Далі клітину миші розберуть до найдрібніших складових і буквально "вмонтують" до неї геном вовка. По суті його створять заново. Потім, використовуючи репродуктивні технології, вчені мають намір виростити ембріон тассманца. Ростиме він у матці сурогатного звіра. Як припускають фахівці, сумчаста миша.

Вчені відзначають, що сумчасті народжуються маленькими, тому, як вони впевнені, миша може впоратися із завданням виносити та народити вовка.

За попередніми оцінками, перші вовки, народжені від мишей, повинні з'явитися на планеті через шість - десять років.

Тасманські вовки або, як їх ще називають, тилацини колись мешкали на всій великій території Австралії. Проте людина спочатку обмежила їх ореол проживання Тасманією, а потім зовсім винищила цих тварин. Останній сумчастий вовк помер у 1936 році у зоопарку Бомаріса у Тасманії.

Насамперед людьми рухав страх. Вони боялися за свою худобу, яку, як вважали, пожирали хижаки та за себе. Незвичайний вигляд вовка вселяв у багатьох страх, особливо європейців, які ніколи раніше не зустрічали таких тварин.

Вже через багато років вчені змогли довести, що тілацини не були настільки люті і мали значно меншу щелепу, ніж багато собак. Весілді вовки до 15 кг і полювали на дрібну дичину.

Слід зазначити, що низка ентузіастів наполягає, що тасманських вовків дуже рано поховали і насправді вони все ще зустрічаються в Австралії, хоча побачити їх – справжнє диво.

Це параметри шрифтів, за допомогою яких ми зможемо схарактеризувати їх будову.
Останні новини

Навіщо гречку перед варінням обсмажують на сковороді: кулінарна хитрість.

Поліпшити смак гречаної каші можна за допомогою м’яса, соусів, овочів, але є ще один спосіб це зробити. Досвідчені кулінари стверджують, що страва стане ще смачнішою та ароматнішою, якщо перед варінням крупу обсмажити. 

InternetUA

Обмеження ціни на нафту: Росія – це кульгава качка, яку не беруть в компанії – Зеркаль.

Обмеження ціни на нафту: Росія – це кульгава качка, яку не беруть в компанії – Зеркаль.

Радниця міністра енергетики Лана Зеркаль прокоментувала @radioNVua ситуацію на ринку нафти після впровадження обмеження на ціну та які це матиме наслідки для Росії. Підписуйтеся на канал: Читайте всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяц...

Российский депутат помогает Украине деньгами – в Кремле подгорает.

Российский депутат помогает Украине деньгами – в Кремле подгорает.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #грязневич #пожертвования #рф #пригожин #путин UA - Пітерський депутат Наталія Грязневич жертвує гроші українцям, які залишилися без тепла зі світла, а також закликає ...

Из Крыма выдворят не всех россиян – Ташева

Из Крыма выдворят не всех россиян – Ташева

Некоторые категории россиян смогут остаться в Крыму после деоккупации. Смотрите программу по ссылке :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Крым Реалии – крымский проект украинск...

НАТО — бумажный блок. Как защитить Украину? — объясняет Жданов

НАТО — бумажный блок. Как защитить Украину? — объясняет Жданов

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #нато UA - Чи здатне НАТО захистити Україну після початку її членства в Альянсі? І як на це вплинуть позиції таких країн як Угорщина? Пояснює військовий експер...

Секретный план Путина показали на весь мир. Что он готовил Украине?

Секретный план Путина показали на весь мир. Что он готовил Украине?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #путин UA - Лондонські експерти розкрили усьому світу секретний план Володимира Путіна. У ньому детально вказані всі рішення Кремля щодо повного поглинання України...

Украина в НАТО, “мопеды“ в Севастополе, реестр 200-х россиян.

Украина в НАТО, “мопеды“ в Севастополе, реестр 200-х россиян.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов UA - Військовий експерт @OlegZhdanov розповів про ситуацію на фронті, дав огляд військово-політичних новин і відповів на низку запитань. До сих пор не подписан...