InternetUA

https://internetua.com/

Прем'єрка Естонії закликала ізолювати російських спортсменів.

Прем'єрка Естонії Кая Каллас виступила проти допуску російських спортсменів до міжнародних змагань. Про це Каллас написала у соціальних мережах.

«Допуск російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань, у тому числі до участі в Олімпіаді, не лише лицемірно та безхарактерно. Це пряме знущання з усіх тих десятків тисяч українців, яким довелося розлучитися з життям у найстрашнішому злочині проти людства, яке пережила Європа з часів закінчення Другої світової війни», - пояснила прем'єрка Естонії.

За словами Каллас, для Росії спорт завжди був частиною політики, і в минулому це відчували майже всі спортсмени з інших країн.

За оцінкою Каллас, військова агресія Росії встановила нерозривний зв'язок між російським спортом, політикою та пропагандою.

«Кожне спортивне змагання за участю російських спортсменів та кожна перемога використовуються російською пропагандою, щоб показати своїм громадянам, що Росію, як і раніше, поважають і вітають на Заході», – уточнила прем'єрка.

«Це доказ того, що розмови про бойкот Росії насправді є лише ілюзією, створеною деякими русофобськими західними політиками. Це зводить до мінімуму значення російської агресії та зводить до мінімуму відповідальність Росії за геноцид, який вона продовжує здійснювати в Україні», – додала вона.

Каллас наголосила, що Естонія чітко та недвозначно засудила російську агресію проти України.

«Один із найважливіших способів дати зрозуміти російському народу, що йому необхідно глибоко задуматися про законність дій своїх лідерів, – це максимально ізолювати Росію та її громадян від Заходу, доки триває війна і поки що військові злочинці залишаються героями в очах значної частини російського народу», – зазначила вона.

Прем'єрка заявила, що не бачить місця для компромісу у питанні міжнародних змагань доти, доки Росія не припинить військові дії та військові злочинці не постануть перед міжнародним судом.

«Закликаю уряди та парламенти всіх країн підтримати повну ізоляцію російських та білоруських спортсменів від міжнародних спортивних заходів», – закликала прем'єрка Естонії.

Нагадаємо, що на рішення Міжнародного олімпійського комітету відреагували і в Україні. Володимир Зеленський запросив голову МОК Томаса Баха відвідати Бахмут. «Сьогодні ми починаємо марафон чесності, який буде спрямований на те, щоб очистити керівництво міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань витягнути у світовий спорт представників держави-терориста... Не буває нейтральності, коли триває така війна. І ми знаємо, як часто тиранії пробують використовувати спорт заради своїх ідеологічних інтересів. Очевидно, що будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кров’ю», – заявив президент України.

The use of plugins will help to optimize routine processes. Well, we will help in their search.
Останні новини
Аборигенов Австралии только сейчас хотят признать коренным населением конституционно.

Аборигенов Австралии только сейчас хотят признать коренным населением конституционно.

Коренное население Австралии не упоминается в конституции 122-летней давности. Они были маргинализированы британскими колониальными правителями и не имели права голоса до 60-х годов.

Зеркало Недели

У Києві під приводом допомоги зловмисник пограбував пенсіонерку.

Фігурант вихопив у жінки з рюкзака гаманець, після забрав готівку та викинув його. Чоловіку повідомлено про підозру у скоєні тяжкого злочину, відтепер йому загрожує до 10 років тюремного ув’язнення.

InternetUA

Сезон будет  «жарким». Пионтковский объяснил, почему россияне не поедут в Крым

Сезон будет «жарким». Пионтковский объяснил, почему россияне не поедут в Крым

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #Пионтковский #путин #гаага UA - Ордер на арешт Путіна - це лише початок. У результаті відповідати доведеться всім. Публіцист Андрій Піонтковський (@Andrei_Pi...

Главное от Жданова за 29 марта: тонкости мобилизации в Украине и дезертирство в армии РФ.

Главное от Жданова за 29 марта: тонкости мобилизации в Украине и дезертирство в армии РФ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #рф #россия #мобилизация #украина Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov RU - Военный эксперт Олег Жданов в традиционном аналитическом блоге за день рассказал о си...

Свергать Путина никто не будет! Мартынова выдала суровую правду о России и Беларуси.

Свергать Путина никто не будет! Мартынова выдала суровую правду о России и Беларуси.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #путин #лукашенко UA - Опозиційна журналістка Тетяна Мартинова пояснила, чому в нинішніх умовах повалення диктаторських режимів у Москві та Мінську навряд чи...

Мобилизация по-новому, армия дронов и неадекватный Путин - Жданов озвучил главные новости дня.

Мобилизация по-новому, армия дронов и неадекватный Путин - Жданов озвучил главные новости дня.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация #дроны #путин #главное RU - В США сделали заявление о недопустимости заморозки войны, Верховная Рада озаботилась процессом мобилизации, а в Минциф...

Жданов дал обзор фронтов: орки мечутся,  «Вагнер»  заканчивается.

Жданов дал обзор фронтов: орки мечутся, «Вагнер» заканчивается.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #вагнер #рф #россия RU - Как изменилась за сутки ситуация на ключевых участках линии фронта, что происходит в Бахмуте и почему туда бросают регулярную а...

Нас подставили! Российские  «хозяева жизни»  недовольны Путиным - Фейгин.

Нас подставили! Российские «хозяева жизни» недовольны Путиным - Фейгин.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #путин #россия UA - Невдоволення еліти РФ політикою та діями бункерного царька наростає. Російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін в інтерв'ю @uniantv поради...