InternetUA

https://internetua.com/

Журналісти знайшли нового зятя Путіна: це – балетмейстер Зеленський.

Новим зятем російського президента Володимира Путіна став колишній художній керівник Баварського державного балету та народний артист Росії Ігор Зеленський. Про це йдеться у спільному розслідуванні телеканалу «Настоящее время» (створеного Радіо Свобода за участі «Голосу Америки») та російських видань «Медуза» і «Досьє».

За інформацією журналістів, Ігор Зеленський уже кілька років одружений із молодшою дочкою президента Росії Катериною Тихоновою. Тісно спілкуватися з нею він, ймовірно, почав, коли керував трупою у московському Музичному театрі імені Станіславського та Немировича-Данченка із 2011 по 2016 рік, зазначають вони.

«Спілкування Тихонової та Зеленського не перервалося, навіть коли молодша дочка президента у лютому 2013 року вийшла заміж за бізнесмена Кирила Шамалова», – йдеться у розслідуванні.

Посилаючись на джерело з доступом до бази актів цивільного стану, журналісти стверджують, що у Тихонової та Зеленського є спільна дочка.

Наразі у нового зятя Путіна журналісти не знайшли дорогої нерухомості: лише дві квартири – велику (на 169 квадратних метрів) у Новосибірську і меншу (на 34 квадратні метри) у центрі Санкт-Петербурга.

Як йдеться у росзлідуванні, у майбутньому Зеленський, ймовірно, очолить театр опери і балету, що будується в окупованому Росією Криму.

На початку квітня журналісти «Настоящего времени» (створеного Радіо Свобода за участі «Голосу Америки») і російського видання «Медуза» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що старша дочка президента Росії Володимира Путіна Марія Воронцова має двох чоловіків – колишнього та нинішнього, – але їх не зачепили європейські санкції.

Володимир Путін не підтверджував і не заперечував, що Воронцова та Тихонова є його дочками.

Однак, коментуючи запровадження санкцій проти цих жінок, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія відповість на санкції проти членів сімей російських керівників, тим самим фактично визнав родинні зв'язки Воронцової і Тихонової з російським президентом.

6 квітня Сполучені Штати Америки оголосили новий пакет обмежувальних заходів щодо російських «Сбербанку» та «Альфа-банку», а також низки високопосадовців та членів їхніх сімей, зокрема дочок Путіна, у зв’язку з російською агресією в Україні.

Проте в опублікованому Міністерством фінансів США списку санкцій імен Катерини Тихонової та Марії Воронцової, яких називають дочками Путіна, спочатку не було.

Увечері 6 квітня було опубліковане доповнення до списку, що містить два прізвища – Воронцова (вона ж Фаасен і Путіна), що народилася 28 квітня 1985 року в Ленінграді, і Тихонова (вона ж Шамалова і Путіна), що народилася 31 серпня 1986 року в Дрездені.

Як зазначає агентство Bloomberg, санкції щодо дочок Путіна є «символічним жестом», оскільки про суттєві активи Тихонової та Воронцової за межами Росії невідомо.

Останні новини
Politico: Посол России расспрашивал дипломата США о желаемых «уступках» в Украине и требовал «гарантии безопасности» для Москвы.

Politico: Посол России расспрашивал дипломата США о желаемых «уступках» в Украине и требовал «гарантии безопасности» для Москвы.

Бывший посол США в Афганистане пообедал с российским послом в шикарном вашингтонском ресторане и журналисты подслушали их разговор.

Зеркало Недели

Правительство обеспечило выплату пенсий недееспособным перемещенным лицам, у которых нет опекунов.

Марина Лазебная, Министр социальной политики Украины, сообщила, что Правительство приняло разработанное Минсоцполитики решение, обеспечивающее выплату пенсий и государственной социальной помощи людям, признанным судом недееспособными и перемещенны...

Finance.UA

ВСУ уничтожили колонну снабжения армии рф

ВСУ уничтожили колонну снабжения армии рф

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #артиллерия #всу UA - Артилерія ДШВ ЗСУ знищила колону постачання російської армії До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Артиллерия ДШВ ВСУ уничтожила коло...

Удары по Змеиному и «вышкам Бойко» - Как был уничтожен буксир «Василий Бех»?.

Удары по Змеиному и «вышкам Бойко» - Как был уничтожен буксир «Василий Бех»?.

ВМС Украины заявили, что уничтожили российский военно-морской буксир «Спасатель Василий Бех» двумя ракетами «Гарпун». Эту информацию подтвердила и британская разведка, официальных комментариев Минобороны России пока не было. Буксир транспортировал...

1

Северная Корея изнутри: 10 часов допросов в самой закрытой стране мира - Документальный фильм.

Северная Корея изнутри: 10 часов допросов в самой закрытой стране мира - Документальный фильм.

В мае 2016 года репортер Би-би-си Руперт Уингфред-Хейс со своей съемочной группой отправился в Пхеньян освещать визит туда Нобелевских лауреатов. К ним сразу приставили наблюдателей и поселили в закрытый отель, где за ними непрерывно следили. Их в...

1 2

Морской бой Украины и России. Интервью с Олегом Ждановым - Радио Крым.Реалии

Морской бой Украины и России. Интервью с Олегом Ждановым - Радио Крым.Реалии

Морская арена сражений в войне России против Украины. Что происходит в Чёрном и Азовском морях? С каким соотношением сил на морях началась полномасштабная война, и какова расстановка сил сейчас? Дотягиваются ли украинские войска до военных целей в...

Последствия  «русского мира» : как пострадала Харьковская область от оккупантов.

Последствия «русского мира» : как пострадала Харьковская область от оккупантов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #харьковскаяобласть #оккупанты UA - Як виглядає село Циркуни після окупації російськими військами До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Как выглядит село Ц...

1

Власть Путина укрепляется: россияне пишут массовые доносы друг на друга.

Власть Путина укрепляется: россияне пишут массовые доносы друг на друга.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #россия #репрессии #доносы UA - Політолог Іван Преображенський про доноси росіян на росіян До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Политолог Иван Преображенс...