InternetUA

https://internetua.com/

Виплати від міжнародних організацій. Українців попереджають про нове шахрайство

В Україні діють багато програм грошової допомоги від міжнародних організацій. У зв’язку з цим почастішали випадки електронного шахрайства.

Як вберегтися від втрати коштів, TRAVEL РБК-Україна повідомляє з посиланням на Telegram-канал благодійного фонду "Право на захист".

Які є види шахрайства, пов'язані із виплатами

Заявників на отримання грошової допомоги від ООН просять бути пильними і не надавати своєї інформації онлайн. Українців застерігають:

  • не передавати третім особам або через інтернет дані банківських карток , особистих рахунків, CVV-код, чи іншу важливу для здійснення оплат інформацію.

"Будь-яка інформація про ваш банківський рахунок дає можливість шахраям скористатись вашими коштами ", – наголошують у фонді.

  • не переходити за підозрілими посиланнями ;

"Перевіряйте інформацію на правдивість. Посилання на Приват24, Дію, єПідтримку, телеграм-боти – це шахрайські посилання. Єдиний офіційний ресурс для отримання допомоги онлайн – це сайт єДопомога https://aid.edopomoga.gov.ua/ (посилання має виглядати тільки так).
Ми не надаємо жодних посилань на банківські системи та не співпрацюємо з банківськими установами! Посилання на будь-який банк – це шахраї та спроба вкрасти ваші гроші ", – пояснюють українцям.

Як дізнатися, що переписку ведуть шахраї

Працівники банківських установ не консультують з питань виплат чи будь-яких інших питань у соціальних мережах та месенджерах.

"Якщо вам написала людина під виглядом банківського працівника – це шахраї. В жодному разі не передавайте будь-яку інформацію про вас цим людям", – закликають у фонді.

Також зазначається, що наші адміністратори каналу "Допомога ВПО від УВКБ ООН" консультують лише у чаті.

"Якщо треті особи пишуть вам в приватні повідомлення від імені благодійного фонду "Право на захист" та просять додаткову інформацію стосовно ваших банківських карт/пін-кодів/ CVV кодів – блокуйте їх. Це шахраї, які намагаються вкрасти ваші кошти", – наголошують в організації.

У кожного адміністратора чату навпроти назви каналу, у правому верхньому куті кожного повідомлення, можна побачити ім’я людини, яка надає відповідь . Якщо імені немає – людині пишуть шахраї.

"Просимо не публікувати в нашому чаті вашу персональну інформацію (ПІБ та номери телефонів), якщо про це вас не попросив адміністратор чату. Це також стосується ваших індивідуальних посилань від ООН. Там вказаний унікальний код, що дозволить саме вам зареєструватись, і, на жаль, він одноразовий. Не дозволяйте шахраям реєструватися за вашими даними",– просять у "Право на захист".

Програми та сайти вирішують різні завдання користувача, тому процес створення інтерфейсу не може бути строго регламентований. Однак роботу UX/UI-фа...
Останні новини

Volvo представил новый электрокар

Компания Polestar, которая в равных долях принадлежит Volvo и Geely, представила новый электрический спортивный автомобиль под названием 2 BST Edition.

Finance.UA

Главное от Жданова за 22 марта: новые проблемы РФ и судьба военных преступников.

Главное от Жданова за 22 марта: новые проблемы РФ и судьба военных преступников.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #рф #россия #главное RU - Традиционный ежедневный обзор событий дня от военного эксперта Олега Жданова (@OlegZhdanov ): анализ ситуации на фронте, главных ново...

2 1

В Кремле истерика из-за британского подарка для ВСУ: Путин потребовал переговоров - Цимбалюк.

В Кремле истерика из-за британского подарка для ВСУ: Путин потребовал переговоров - Цимбалюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #путин #всу #рф #кремль #украина UA - Журналіст і блогер Роман Цимбалюк (@RomanTsymbaliuk) проаналізував нові заяви Путіна за підсумками зустрічі з Сі, і так...

Жданов дал сводку с фронтов: орки озверели, в Севастополе взрывы, Зеленский - на передке.

Жданов дал сводку с фронтов: орки озверели, в Севастополе взрывы, Зеленский - на передке.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #севастополь #рф #россия RU - Россияне устроили очередные варварские обстрелы украинских городов, Владимир Зеленский побывал на бахмутском направлении, ...

Россию охватила паника, Си развел Путина - обзор новостей дня от Жданова.

Россию охватила паника, Си развел Путина - обзор новостей дня от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #путин #китай #рф #россия #Си RU - В России истерят из-за планов Великобритании по поставкам нового оружия для ВСУ, Си Цзиньпин завершил свой визит в Москву, т...

1 8

Зеленский приехал за чаем на АЗС и поразил окружающих.

Зеленский приехал за чаем на АЗС и поразил окружающих.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #зеленский #азс #чай #выпил #кофе RU - Президент Владимир Зеленский во время визита на Донбасс побывал на одной из заправок, где лично заказал чай и пообщался с людьми...

ВСУ взялись за деоккупацию Крыма: нанесен мощнейший удар по инфраструктуре орков.

ВСУ взялись за деоккупацию Крыма: нанесен мощнейший удар по инфраструктуре орков.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #крым #рф #всу UA - У Криму продовжують збирати врожай "бавовни". Удар по важливому для армії РФ транспортному вузлу в Джанкої має серйозні наслідки. Які саме...

1 19