InternetUA

https://internetua.com/

Маляр спростувала фейки про мобілізацію жінок-медиків та повістки.

В Україні не мобілізують жінок без їхньої згоди, теж саме стосується й жінок-медиків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра оборони України Ганни Маляр в ефірі національного телемарафону.

"Кремлівська пропаганда продовжує поширювати фейки та міфи, використовувати маніпуляції фактами задля впливу на українське суспільство. Зокрема, кремлівські пропагандисти відпрацьовують тему дискредитації мобілізації", - повідомила Маляр.

За її словами, попри те, що росіянам не вдається надати загального розголосу своїм фейкам, вони все одно намагаються їх "розкрутити".

"У нас не мобілізовують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. І не направляють без їхньої згоди на передній край", - наголосила замміністра.

За її словами, якщо військовозобов’язана жінка отримує повістку - це для уточнення даних .

Маляр наголосила, що згідно з українським законом, жінки-медики повинні що 5 років з'являтись в воєнкоматі.

Повістки через "Дію"

"Також постійно шириться інформація, що нібито через "Дію" будуть видавати повістки. Наразі повістки через "Дію" не видають ", - підкреслила заступник міністра.

За її словами, наразі навіть не опрацьовується питання, щодо інтеграції повісток в "Дію".

Всіх мобілізованих відправляють в Бахмут?

Ще одним російським наративом є те, що мобілізованих без підготовки одразу відправляють в Бахмут. Проте замміністра оборони запевнила, що це зовсім не відповідає дійсності.

"Насправді мобілізованих, які не проходили військової служби, направляють до навчальних центрів. Через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання", - сказала Маляр.

Крім того, вона повідомила, що мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише на Схід.

Маляр також повідомила, що є чимало тилових військових частин у різних регіонах України, завдання яких наближати нашу перемогу.

Спектр широкий - від навчальних закладів і підрозділів, до баз, складів та арсеналів, сюди ж можна додати ремонтні частини, частини зв’язку і кібероборони. Згадати варто аеродроми, шпиталі, автобази. Необхідна цілодобова їх охорона та оборона. І на такі посади також відбувається мобілізація.

"Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії" , - повідомила замміністра.

Для того, щоб оперативно розібратись і вжити заходів, під час звернення потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку її направили, а також надати інформацію про ТЦК СП, який її відправив.

Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини

Отримати українське громадянство стане складніше: деталі.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7606, яким передбачене складання іспитів для отримання громадянства України. До програми іспитів входять основи Конституції, історія України та рівень володіння державною мовою.

InternetUA

Производитель «умных» часов Pebble собирается выпустить компактный Android-смартфон.

Бренд Pebble работает над компактным андроид-смартфоном. Изначально проект создавался для конкуренции с iPhone mini. Отказ Apple от разработки упомянутых девайсов не повлиял на решимость главы компании Эрика Мигиковски явить миру андроид-смартфон ...

Finance.UA

Российский подросток попытался поджечь военкомат: ФСБ - в бешенстве.

Российский подросток попытался поджечь военкомат: ФСБ - в бешенстве.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #сизо #военкомат #пожар #протесты UA - У Росії сховали в СІЗО підлітка, який наважився висловити антивоєнну позицію та спробував підпалити військкомат...

США жестко отреагировали на визит Си в Москву - Пионтковский поделился инсайдом.

США жестко отреагировали на визит Си в Москву - Пионтковский поделился инсайдом.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #латынина #пионтковский #россия #китай #сша Стрим @yulialatynina71 с @Andrei_Piontkovsky. Полное видео смотрите по ссылке UA - Політолог і публіцист Андрій Піонтковськ...

Жданов дал детальный обзор фронтов: орки сделают из Путина дурака!.

Жданов дал детальный обзор фронтов: орки сделают из Путина дурака!.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #всу #армияроссии UA - Нова тактика повітряних атак росіян та ситуація на ключових напрямках лінії фронту – про це і не тільки розповів військовий експе...

1 1

НАТО троллит Россию, Си ответил Байдену - главные новости дня от Жданова.

НАТО троллит Россию, Си ответил Байдену - главные новости дня от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #аналитика #сша #россия #китай UA - Як НАТО відповіло на військові навчання РФ та Білорусі, а Сі Цзіньпін – на заяви Байдена: про ці та інші новини дня розпові...

Главное от Жданова за 24 марта: детали новой атаки и жесткий ответ россиянам.

Главное от Жданова за 24 марта: детали новой атаки и жесткий ответ россиянам.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #итоги #аналитика Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov. UA - Вечірній огляд головного за день від Олега Жданова: військовий експерт проаналізував ситуацію на фро...

1 1

ВСУ зайдут в Белгород? Подоляк высмеял пропагандонов и предрек войну в РФ.

ВСУ зайдут в Белгород? Подоляк высмеял пропагандонов и предрек войну в РФ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #подоляк UA - Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розвіяв новий фейк путінської пропаганди та пояснив, чому Росії не уникнути війни на своїй терито...

1 13