InternetUA

https://internetua.com/

В Україні діють нові правила встановлення номерів на авто.

Від 24 липня вступила в силу Постанова Кабміну, що передбачає дозвіл на платні номерні знаки абсолютно всім транспортним засобам.

У сервісному центрі МВС можна перереєструвати свій транспорт за 512 гривень та встановити омріяний номерний знак від 4 800 гривень.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Згідно Постанови “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів”, власники мопедів, моторолерів, мотоциклів, три- і квадроциклів, вантажних авто, автобусів мають право встановлювати платні номерні знаки.

Вартість номерного знаку можна перевірити онлайн. Ціни стартують від 4 800 гривень за номер з чотирьох цифр, що містить три одинакові цифри, які розташовані не поспіль. 9 600 гривень коштуватиме номер із чотирьох цифр, що починається з двох нулів, а наступні дві неоднакові. За 12 тисяч гривень можна поставити номер із послідовними цифрами або за дві послідовні пари однакових цифр. Чотири однакові цифри будуть коштувати 36 тисяч гривень.

Щоб переєструвати транспортний засіб, потрібно пройти реєстрацію для отримання послуги у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Із переліком документів, які потрібно взяти із собою можна ознайомитися у розділі “Реєстрація та експлуатація транспортного засобу”.

На час воєнного стану також змінились та продовжились умови платного зберігання номерних знаків у сервісних центрах МВС. Знищення номера, що зберігаються, можна відтермінувати до звернення власника.

“Якщо термін зберігання ваших номерних знаків вичерпався, ви його не продовжили, бо не маєте такої можливості саме зараз, то номерні знаки поки що не утилізують. Відлік терміну зберігання цих номерних знаків зупиняється та їх знищення не проводиться. Надалі продовжити термін зберігання номерних знаків буде можливо вже після скасування воєнного стану”, – пояснили у сервісцентрі.

Номерний знак буде зберігатися навіть, якщо немає можливості під час воєнного стану сплатити за зберігання номерних знаків. Автовласник може внести оплату пізніше.

Також у МВС зауважили, що передавати номерні знаки, що перебувають на відповідальному зберіганні, іншим територіальним сервісним центрам МВС не передбачається українським законодавством.

Будь-який проект починається з визначення цільової аудиторії (ЦА), тому що жоден бізнес не зможе існувати без розуміння своїх споживачів, їхніх про...
Останні новини

Эксперт назвал перспективные направления криптоиндустрии.

Основатель криптовалютного хедж-фонда Pantera Capital Дэн Морхед рассказал в интервью RealVision о перспективных направлениях криптоиндустрии, которые будут активно развиваться после окончания нынешнего цикла медвежьего рынка.

Finance.UA

ЗСУ завдали нового удару по Антонівському мосту, остаточно зробивши його неможливим для використання.

ЗСУ завдали нового удару по Антонівському мосту, остаточно зробивши його неможливим для використання.

14 серпня в мережі з'явилося відео чергового нічного удару ЗСУ Антоновським мостом у Херсоні. Керівництво Збройних сил пізніше підтвердило удар, заявивши, що ЗСУ мають намір допомогти окупантам зробити новий «жест доброї волі» і закріпити статус А...

Роман Цимбалюк: Украина перемолола идейных в армии РФ, остались одни заробитчане.

Роман Цимбалюк: Украина перемолола идейных в армии РФ, остались одни заробитчане.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #армиярф UA - Чому командування армії РФ свідомо знищує своїх солдатів дивіться в нашому матеріалі До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Почему к...

3 29

Кишечная палочка, горы мусора и запредельные цены - что собой представляют курорты РФ.

Кишечная палочка, горы мусора и запредельные цены - что собой представляют курорты РФ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #туризм UA - Росіяни відрізані практично від усього цивілізованого світу! Піти у відпустку та полетіти на відпочинок – зараз ціла проблема для середньостатистичног...

«Пекло пахне пожежею. Спаленими речами» - історія добровольця, який боронив Сіверськодонецьк

«Пекло пахне пожежею. Спаленими речами» - історія добровольця, який боронив Сіверськодонецьк

"Я колись думав, що пекло має пахнути сіркою. Насправді ні, воно пахне пожежею: спаленими речами, помешканнями — всім нажитим, яке багато років збиралося людьми, а потім в один момент вщент згорало”. Так описує війну Роман Чорномаз – військовослуж...

Путин мечется как отчаявшийся преступник, всё провалено, переговоров с Кремлем не будет - Коваленко.

Путин мечется как отчаявшийся преступник, всё провалено, переговоров с Кремлем не будет - Коваленко.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram?

2 84

Нехай щастить: ЕС устанавливает санитарный кордон с Россией.

Нехай щастить: ЕС устанавливает санитарный кордон с Россией.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #санкции UA - Естонія закриває в'їзд росіянам із чинними шенгенськими візами, з деякими винятками. Крім того, раніше міністр закордонних справ Чехії, яка головує в...

1 4