InternetUA

https://internetua.com/

Як продовжити життя автомобілю: 8 порад водіям-початківцям.

Водії-початківці часто припускаються помилок, які можуть погіршити стан їхнього автомобіля, що своєю чергою веде до додаткових витрат. Раніше ми писали про поради, які не принесуть жодної користі машині, а тепер настала черга дійсно корисних моментів.

Як мовиться в матеріалі uamotors, є ряд порад, які допоможуть автолюбителям-початківцям продовжити термін експлуатації їх автомобіля і позбавлять необхідності витрачатися на ремонт.

Поради для літнього періоду

Сідаючи за кермо в спеку варто переконатися, що в бензобаку достатньо палива. В іншому випадку є ризики того, що бензонасос вийде з ладу.

Крім того, влітку варто звернути особливу увагу на вибір рідини для омивання скла. Водопровідна вода може утворювати накип, тому варто віддати перевагу дистильованій воді.

Забудьте про брезент, хоч це і здається гарною ідеєю для захисту автомобіля, проте у складі тканини є хімікати, які впереміш з вологою можуть пошкодити фарбу і призвести до того, що вона почне відколюватися великими шматками.

Ущільнювачі на вікнах і дверях мають властивість тріскатися, а щоб цього не сталося, їх варто регулярно змащувати силіконовою оливою.

Поради для зимового періоду

Мити машину на морозі не найкраща ідея, через те, що це може призвести до пошкоджень фарби. Якщо ж ви відвезли машину в мийку, то переконайтеся, що процес проходить в боксі, що опалюється, а після процедури машині дадуть просохнути не менше двох годин.

При поїздці за місто взимку варто взяти із собою протиковзні ланцюги. Вони найбільш надійні за складних умов на дорозі та дозволять рухатися зі швидкістю до 80 кілометрів на годину.

Якщо треба потрапити в автомобіль в екстреній ситуації, то варто запастися заздалегідь WD-40, рукавичками, ключем та чимось для розігріву замка автомобіля. Цей набір варто зберігати під рукою, але не в самому автомобілі, оскільки якщо в потрібний момент він опиниться в салоні, то користі від нього не буде ніякого.

Також не варто знімати склоочисники з вікна, доки вони примерзли, інакше є ризики пошкодити щітку.

Це параметри шрифтів, за допомогою яких ми зможемо схарактеризувати їх будову.
Останні новини
Путин готовит покушение на Лукашенко, Украине дают подарки.

Путин готовит покушение на Лукашенко, Украине дают подарки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #лукашенко #путин #рф #беларусь UA - Люксембург знову допомагає Україні. Польща хоче віддати нам 36 установок Patriot. А Володимир Путін м...

Лукашенко безобидный. В разведке успокоили по белоруской  «угрозе»

Лукашенко безобидный. В разведке успокоили по белоруской «угрозе»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #беларусь #лукашенко #угроза #юсов UA - Білорусь не планує атакувати Україну з півночі. Усі заяви про нібито "загрозу" роблять або через незнання обстановки, ...

Женщина-легенда или жена-борода? Кем была и есть Людмила Путина - инсайды от Максаковой.

Женщина-легенда или жена-борода? Кем была и есть Людмила Путина - инсайды от Максаковой.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #максакова #людмилапутина #развод UA - Оперна співачка, екс-депутат Держдуми РФ Марія Максакова розповіла деталі про шлюб Путіна та його особисте життя з Людм...

1 14

Российский ВПК наконец загнулся. Военные заводы массово закрываются

Российский ВПК наконец загнулся. Военные заводы массово закрываются

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #впк UA – Кремль продовжує ставити нездійсненні для РФ завдання. Наприклад, поки російські підприємства масово закриваються, Путін вимагає наростити в...

2 27

Бункерный пень очнулся и приказал делать в РФ роботов: Мусиенко оценил перспективы.

Бункерный пень очнулся и приказал делать в РФ роботов: Мусиенко оценил перспективы.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #роботы #мусиенко #рф UA - Володимир Путін на восьмому десятку років нарешті задумався про виробництво роботів у відсталій від західного світу Росії. Ч...

1

Впереди катастрофа. Россиян ждет тотальная нищета из-за Путина– Шейтельман

Впереди катастрофа. Россиян ждет тотальная нищета из-за Путина– Шейтельман

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #деньги #рф UA - Росіяни дуже відчують бідність вже незабаром. А у всьому винен Володимир Путін, який має намір атакувати Україну до останнього долара. Коли і...

1 39