InternetUA

https://internetua.com/

Microsoft підтверджує, що оновлення Windows 10 пошкоджують USB-принтери.

Корпорація Майкрософт підтвердила, що KB5014666, випущений 28 червня 2022 року (який додає кілька нових функцій друку), викликає проблеми з друком у системах із Windows 10. За словами компанії, ця помилка змушує Windows 10 показувати дублікати одного принтера з Суфікс “Копія1”. Що ще важливіше, програми, які посилаються на певний принтер за назвою, не можуть надрукувати документ.

Програмний гігант каже, що працює над розв’язання проблеми в майбутньому оновленні, а тим часом користувачі можуть надіслати звіт із відгуками та спробувати тимчасові обхідні шляхи:

 • Відкрийте програму «Налаштування», перейдіть до «Bluetooth і пристрої» та виберіть «Принтери та сканери».
 • Якщо існує копія інсталяції що існує принтера, наприклад із суфіксом “Копія1”, підтвердьте, чи працює друк на цьому принтері. Цей принтер має працювати належним чином.
 • Якщо необхідно використовувати оригінальний принтер, а не дублікат, клацніть правою кнопкою миші дублікат принтера, виберіть «Властивості принтера» та виберіть вкладку «Порти». Зверніть увагу на використовуваний порт.
 • Відкрийте «Властивості принтера» на оригінальному принтері та виберіть вкладку «Порти». З відображеного списку виберіть параметр порту, який використовується принтером-дублікатом. Якщо цей оригінальний принтер працює нормально, копію принтера можна видалити.

Якщо описані вище кроки не відновлюють пошкоджені можливості друку, Microsoft рекомендує спробувати наступне:

 • Оновіть драйвер принтера для свого пристрою. Щоб отримати вказівки, див. Інсталяція найновішого драйвера для вашого принтера.
  • ​Якщо у вас уже є найновіший драйвер, зверніться до сайту виробника принтера, щоб дізнатися про оновлення мікропрограми пристрою.
 • ​Якщо у вас усе ще виникають проблеми, видалення та повторне встановлення принтера може допомогти.
  • Вимкніть принтер і від’єднайте всі кабелі.
  • ​Відкрийте програму «Налаштування», перейдіть до «Bluetooth і пристрої» та виберіть «Принтери та сканери».
  • Виберіть уражений принтер і виберіть опцію «Видалити пристрій».
  • Перезапустіть пристрій.
  • Увімкніть принтер і повторно під’єднати його до пристрою.

Відповідно до інформаційної панелі Windows Health, нова помилка друку впливає лише на Windows 10 21H2, 21H1 і 20H2 (включно з Windows Server). Що стосується Windows 11, Microsoft нещодавно підтвердила проблеми з меню «Пуск» після оновлень, які компанія випустила 23 червня 2022 року.

Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини
Шойгу назначили главным виновником провала РФ в Украине - о Путине говорить нельзя.

Шойгу назначили главным виновником провала РФ в Украине - о Путине говорить нельзя.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #шойгу #россия #рф #путин RU - С начала мобилизации из России сбежало больше мужчин, чем было в итоге призвано по мобилизации, заявил военный обозреватель Але...

Все четко и понятно! @Роман Цимбалюк объяснил, зачем Путин сделал Кадырова генерал-полковником.

Все четко и понятно! @Роман Цимбалюк объяснил, зачем Путин сделал Кадырова генерал-полковником.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #цимбалюк #россия #путин #рф #кадыров UA - Журналіст Роман Цимбалюк у своєму блозі розповів, як росіян дратує реакція українців на їхні погрози та прокоментував інформ...

«Патриоты» Стрелков, Гиркин и Дугин критикуют Путина за недостаточное людоедство - Шендерович.

«Патриоты» Стрелков, Гиркин и Дугин критикуют Путина за недостаточное людоедство - Шендерович.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #шендерович #путин #рф #гиркин #дугин UA - Російський письменник і публіцист Віктор Шендерович розповів про хід путінської мобілізації та бездіяльності суспіл...

Стрелков (Гиркин) скулит и ждет выход ВСУ к Луганску.

Стрелков (Гиркин) скулит и ждет выход ВСУ к Луганску.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #гиркин #стрелков UA – Російський терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) знову завив на тлі успіхів ЗСУ. Він очікує, що вони можуть підійти до Луганська. Але на Херсонщині во...

Путинские орки – настоящие свиньи. Доказательства от СБУ

Путинские орки – настоящие свиньи. Доказательства от СБУ

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - На Херсонщині виявили діючий свинарник, у якому жили путінські орки. Серед свиней було знайдено їхні речі, постільну білизну та пральні машини. Демонстра...

Россия демилитаризировала собственную армию и активно снабжает ВСУ тяжелой техникой.

Россия демилитаризировала собственную армию и активно снабжает ВСУ тяжелой техникой.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #рф RU - Военно-политический обозреватель группы "Информационное сопротивление" Александр Коваленко рассказал о контрнаступлении ВСУ на востоке и троф...