InternetUA

https://internetua.com/

Росія знайшла спосіб обійти нафтове ембарго через порт у Єгипті – Bloomberg.

За інформацією ЗМІ, Росія, ймовірно, знайшла спосіб обійти санкції заходу щодо нафти і постачає "чорне золото" через невеликий порт в Єгипті.

Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

Вранці 24 липня вантаж із близько 700 000 барелів російської нафти доставили до єгипетського нафтового термінала Ель-Хамра, що на середземноморському узбережжі.

Через декілька годин інше судно забрало із порту партію барелів, яка могла включати частину доставленого вантажу або ж всі доставлені 700 000 барелів, згідно з даними відстеження суден.

Постачання нафти напряму із Росії стає все більш прихованим, адже європейські покупці уникають російського “чорного золота” через повномасштабну війну РФ проти України, а схема постачання з інших портів ускладнює відстеження кінцевого призначення російської нафти.

Термінал Ель-Хамра, яким керує єгипетська компанія Western Desert Operating Petroleum Co, володіє 6-ма резервуарами для зберігання, у яких можна розмістити 1,5 мільйона барелів сирої нафти, а також один буй для причалу, де можна завантажувати і розвантажувати нафту.

Цей термінал збудовано для обробки сирої нафти, яку видобувають у західній пустелі Єгипту. Однак у цьому терміналі можуть приймати і російську нафту, змішуючи її з єгипетською.

ЗМІ неодноразово намагалось зв’язатись з власником термінала Ель-Хамра телефоном, однак він ігнорував дзвінки.

Через декілька годин після того, як термінал покинув перший танкер “Crested”, до нього прибув інший танкер – “Chris”. Це судно перебувало в Ель-Хамрі декілька днів, однак відійшло від причалу на декілька годин, щоб дозволити пришвартуватись танкеру “Crested”.

Коли “Chris” остаточно покинув Ель-Хамру 28 липня, він був фактично повністю завантажений. На даний час “Chris” пришвартований до нафтового термінала Рас-Шухейр на побережжі Червоного моря в Єгипті. У цьому терміналі також є можливість змішувати барелі російської нафти з єгипетськими.

Росія вже використовує Єгипет як транзитний шлях для постачання нафти. Незрозуміло, чи стане Ель-Хамра одноразовим портом, чи його будуть використовувати частіше для постачання нафти з РФ.

Раніше танкери, що перевозили російську сиру нафту, здійснювали перевезення вантажів із судна на судно біля іспанського північноафриканського міста Сеута, а нещодавно – всередині Атлантики. Це незвичне місце для такої складної операції, яка, зазвичай, виконується в захищених місцях біля берега.

Інша переправка сирого вантажу, схоже, відбулася біля Джохора, поблизу Сінгапуру, у червні. Цей район уже став місцем для перевалки вантажів іранської сирої нафти, що прямує до Китаю.

The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини
Дуже рідкісну Toyota виставили на продаж

Дуже рідкісну Toyota виставили на продаж

Американський дилерський центр Duncan Imports & Classics виставив на продаж унікальну Toyota Classic 1997 випуску. Рідкісну модифікацію розробили на честь першої пасажирської моделі японської марки.

InternetUA

Война в Украине для россиян - футбольный матч, где они просто болеют за свою команду и тренера.

Война в Украине для россиян - футбольный матч, где они просто болеют за свою команду и тренера.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #россия #народ #путин #рф #война UA - Ставлення росіян до Путіна стає все менш лояльним. Тренер перестає дивувати, та й команда підкисла, а гаманці народу лише пустіют...

Жданов: Генштаб РФ ведет армию прямо в капкан, никто не смеет перечить вождю народов Путину.

Жданов: Генштаб РФ ведет армию прямо в капкан, никто не смеет перечить вождю народов Путину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов UA - @Олег Жданов в ефірі @Yulia Latynina розповів, чому російська армія прямує у пастку ЗСУ на півдні України. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU...

1 17

Почему Путин и Зеленский не ведут переговоров о мире? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Почему Путин и Зеленский не ведут переговоров о мире? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Еще весной переговоры Киева и Москвы закончились безрезультатно и новых не предвидится. В подкасте «Что это было» корреспонденты Би-би-си Елизавета Фохт и Святослав Хоменко объясняют почему. 0:00 Ведущий - Олег Антоненко. Приветствие. 0:45 Как и г...

1 1

Як заохочувати молодь змінювати Україну – Анастасія Драчук, Будуємо Україну Разом.

Як заохочувати молодь змінювати Україну – Анастасія Драчук, Будуємо Україну Разом.

Будуємо Україну Разом — програма, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. Історія БУР розпочалася у 2014 році з відновлення вікон у багатоповерхівці в Краматорську. З того часу волонтери в будівельних таборах д...

Венгрия определилась в отношениях с Кремлём: это любовь.

Венгрия определилась в отношениях с Кремлём: это любовь.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #поставки #венгрия #газпром #кремль #лавров UA - Угорщина запросила постачання газу до Росії. Чим це для неї обернеться - дивіться у сюжеті. До сих пор не подписаны на...

1

Если РФ не станет конфедерацией, то ее ждет распад под китайскую диктовку - Гарри Каспаров.

Если РФ не станет конфедерацией, то ее ждет распад под китайскую диктовку - Гарри Каспаров.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #россия #китай #путин #экономика #война UA - Китай має свої плани на Росію. Тому з нетерпінням чекає її повного краху. Детальніше про це розповів Гаррі Каспаров на інт...