InternetUA

https://internetua.com/

У Дмитра Медведєва знайшли шикарну яхту "Всесвіт", яку він ховає в Сочі.

Із початком війни в Україні російські олігархи почали ховати свої яхти. Щоправда, встигли не всі. Більшість із дорогих суден, оформлених через офшори, зараз базується в Туреччині, а колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив перегнати свій "Усесвіт" у надійніше місце — у Сочі. Про це пише Proekt.Media

Раніше було відомо, що йому належить невелике суденце "Фотинія", яке стояло на зимівлі у фінському місті Котка.

Але російські журналісти з'ясували, що однією яхтою родина Медведєва не обмежилася. Яхта "Всесвіт" (Universe), звичайно, офіційно Дмитру Медведєву не належить.

Вона була побудована у 2018 році в Нідерландах у бюро Damen Yachting і оформлена на офшор із Кайманових островів Southerner Ltd, реальний власник якого прихований.

На початку війни в Україні вона стояла на якорі в Італії, потім її переправили в Стамбул, а потім і в Сочі, де вона перебуває й зараз.

Згідно з офіційними ресурсами, на "Всесвіті" можуть із комфортом розміститися 12 пасажирів у шести каютах, обслуговує їх персонал із 19 осіб. Довжина яхти —74 метри, вартість — понад 100 мільйонів доларів.

Саме на цій яхті у 2020 році, коли вирувала пандемія коронавірусу, відпочивали син Медведєва Ілля Медведєв і Максим Юсуфов, син колишнього міністра енергетики, мільярдера Ігоря Юсуфова, друзі ще зі школи.

Російські журналісти зазначають, що саме родина Юсуфових і є власниками яхти, але користуються нею саме Медведєви. На "Всесвіті" в колишнього президента й прем'єр-міністра є кабінет і спецзв'язок, а в територіальних водах РФ його часто супроводжують кораблі ВМФ.

Це підтверджують джерела в Туреччині, а в Сочі, де зараз стоїть яхта, її називають просто "медведівською".

Журналісти вважають, що родина Юсуфових — це фактично довірені особи Дмитра Медведєва, і багато чого, що нібито є майном мільярдера, насправді належить колишньому президенту.

Нагадаємо, до війни в Україні Ілля Медведєв проживав у США та жваво цікавився IT-бізнесом, потім йому нібито (Дмитро Медведєв це заперечував) відмовили в робочій візі, і Медведєв-молодший повернувся в Росію.

Там він 22 червня 2022 року вступив у партію "Єдина Росія" та заявив, що намагатиметься застосувати свої знання "правильним чином у сферах, важливих для людей і країни".

"Планую займатися розвитком дитячого й аматорського спорту, проєктами щодо розвитку освіти й охорони здоров'я, підтримки підприємництва, а також щодо налагодження процесів у сфері імпотозаміщення та цифрової трансформації держави, партії та бізнесу",— повідомив 27-річний Ілля, але з того часу про нього новин не з'являлося.

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини

Киевщина ожидает 600 миллионов от правительства для завершения подготовки к отопительному сезону.

Киевская область ожидает 600 миллионов гривен от правительства на капитальные расходы, что позволит завершить работы по подготовке к отопительному сезону.

Finance.UA

Ми попередили РФ, що застосування ядерної зброї буде для неї катастрофою – Салліван.

Ми попередили РФ, що застосування ядерної зброї буде для неї катастрофою – Салліван.

США безпосередньо, в приватному порядку, на дуже високому рівні повідомили Кремлю, що будь-яке застосування ядерної зброї матиме катастрофічні наслідки для Росії, що Сполучені Штати та їхні союзники відповідатимуть рішуче.

InternetUA

Новые успехи ВСУ, дроны-камикадзе на юге и фейковый референдум.

Новые успехи ВСУ, дроны-камикадзе на юге и фейковый референдум.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу #контрнаступление #мобилизация #референдум UA - Росія продовжила завдавати ударів іранськими безпілотниками на півдні України, ЗСУ відбили кілька населени...

Генералы насоветовали ерунды. Ким объяснил, зачем нужна Путину мобилизация

Генералы насоветовали ерунды. Ким объяснил, зачем нужна Путину мобилизация

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #герасимов #шойгу #россия #ким #оккупанты #генералы UA - Путін наважився на мобілізацію під тиском російських генералів, проте пересічні громадяни таке...

Новый позор лошадиной морды, или как Лаврова высмеяли в ООН.

Новый позор лошадиной морды, или как Лаврова высмеяли в ООН.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #лавров #оон #кулеба UA - Глава МЗС РФ Сергій Лавров зганьбився, виступаючи в ООН. Спочатку він запізнився, потім він використав у своїй промові жаргон, а пот...

Ситуация на фронте, иностранцы в рядах ВСУ и судьба ЧВК  «Вагнера».

Ситуация на фронте, иностранцы в рядах ВСУ и судьба ЧВК «Вагнера».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #всу #контрнаступление #мобилизация #референдум #вагнер UA - Військовий експерт @Олег Жданов у своєму блозі повідомив останні новини з фронту, а також розповів...

РФ бьет по городам дронами-камикадзе, пока ее солдаты сдаются в плен ВСУ.

РФ бьет по городам дронами-камикадзе, пока ее солдаты сдаются в плен ВСУ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #зсу #россия #путин #армиярф #оккупанты UA - Росія активізувала запуски по території України іранських ударних безпілотників, проте наша система ППО гото...

Не долетел. Кадры уничтожения иранского дрона-камикадзе  «Shahed-136»

Не долетел. Кадры уничтожения иранского дрона-камикадзе «Shahed-136»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу UA - Українські зенітники знищили іранський дрон-камікадзе "Shahed-136", який російські окупанти запустили по Миколаєву. Відео успішної операції опубліку...