InternetUA

https://internetua.com/

Microsoft виправляє помилки, пов’язані з віртуалізацією у Windows 11.

Корпорація Майкрософт раніше сьогодні випустила збірку Widows 11 22H2 Release Preview, яка містить усі майбутні функції, які з’являться в Moment 2. Окрім цього, компанія Redmond також випустила попередній перегляд оновлення для Windows 11 21H2 з KB5022905 (версія ОС 22000.1641). Нове оновлення виправляє кілька помилок, які пов’язані з віртуалізацією, як одна в AppV, а інша пов’язана з віртуальними дисками парності. Він також усуває іншу проблему, пов’язану зі службою підсистеми локального органу безпеки (LSASS) у Sysprep.

Ви можете прочитати повний список змін нижче:

Основні моменти

 • Новинка! Це оновлення додає розширену функцію автоматичного навчання для розпізнавання обличчя.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на налаштування кольорових фільтрів. Коли ви вибираєте «Інвертований», система замість цього встановлює значення «Відтінки сірого».
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на режим IE. Текст у рядку стану не завжди видно.
 • Це оновлення розв’яже проблему, через яку гіперпосилання не працюють у Microsoft Excel.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на певну програму потокового передавання. Проблема зупиняє відтворення відео після відтворення реклами в програмі.

Покращення

Це оновлення, яке не стосується безпеки, покращує якість. Коли ви інсталюєте цей KB:

 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на Appx State Repository. Коли ви видаляєте профіль користувача, очищення не завершується. Через це його база даних зростає з часом. Це зростання може спричинити затримки під час входу користувачів у багатокористувацькі середовища, такі як FSLogix.
 • Це оновлення стосується Мексиканських Сполучених Штатів. Це оновлення підтримує розпорядження уряду про перехід на літній час у 2023 році.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на Z-порядок двох розгорнутих вікон. Вікно, яке знаходиться за іншим вікном, може з’явитися зверху.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на AppV. Це забороняє назви файлів мати правильний регістр (великі або малі літери).
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на Microsoft Edge. Проблема усуває конфліктні політики для Microsoft Edge. Це відбувається, коли ви встановлюєте MDMWinsOverGPFlag у клієнті Microsoft Intune, а Intune виявляє конфлікт політики.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на Azure Active Directory (Azure AD). Не вдається використати пакет ініціалізації для групової ініціалізації.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на службу підсистеми локального органу безпеки (LSASS). LSASS може перестати відповідати. Це відбувається після запуску Sysprep на комп’ютері, приєднаному до домену.
 • Це оновлення розв’яже проблему, яка впливає на парність віртуальних дисків. Використання Server Manager для їх створення не вдається.
Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини
Российский подросток попытался поджечь военкомат: ФСБ - в бешенстве.

Российский подросток попытался поджечь военкомат: ФСБ - в бешенстве.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #сизо #военкомат #пожар #протесты UA - У Росії сховали в СІЗО підлітка, який наважився висловити антивоєнну позицію та спробував підпалити військкомат...

США жестко отреагировали на визит Си в Москву - Пионтковский поделился инсайдом.

США жестко отреагировали на визит Си в Москву - Пионтковский поделился инсайдом.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #латынина #пионтковский #россия #китай #сша Стрим @yulialatynina71 с @Andrei_Piontkovsky. Полное видео смотрите по ссылке UA - Політолог і публіцист Андрій Піонтковськ...

Жданов дал детальный обзор фронтов: орки сделают из Путина дурака!.

Жданов дал детальный обзор фронтов: орки сделают из Путина дурака!.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #всу #армияроссии UA - Нова тактика повітряних атак росіян та ситуація на ключових напрямках лінії фронту – про це і не тільки розповів військовий експе...

1 1

НАТО троллит Россию, Си ответил Байдену - главные новости дня от Жданова.

НАТО троллит Россию, Си ответил Байдену - главные новости дня от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #аналитика #сша #россия #китай UA - Як НАТО відповіло на військові навчання РФ та Білорусі, а Сі Цзіньпін – на заяви Байдена: про ці та інші новини дня розпові...

Главное от Жданова за 24 марта: детали новой атаки и жесткий ответ россиянам.

Главное от Жданова за 24 марта: детали новой атаки и жесткий ответ россиянам.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #итоги #аналитика Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov. UA - Вечірній огляд головного за день від Олега Жданова: військовий експерт проаналізував ситуацію на фро...

1 1

ВСУ зайдут в Белгород? Подоляк высмеял пропагандонов и предрек войну в РФ.

ВСУ зайдут в Белгород? Подоляк высмеял пропагандонов и предрек войну в РФ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #подоляк UA - Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розвіяв новий фейк путінської пропаганди та пояснив, чому Росії не уникнути війни на своїй терито...

1 13