InternetUA

https://internetua.com/

Відчував себе Ейс Вентурою: актор Олексій Суровцев розповів, як під обстрілами рятував тварин з Ірпеня.

Український актор Олексій Суровцев під час війни став рятівником покинутих тварин. Учасник "Танців з зірками" вивіз із Ірпеня понад 400 котиків та собачок, а нещодавно відкрив притулок для хвостиків, які через російське вторгнення залишилися без домівки.

В інтерв'ю Григорію Решетнику артист розповів, що рятуванням тварин вирішив зайнятися після одного випадку. Олексій разом із іншими чоловіками з містечка під Києвом допомагав місцевим жителям евакуюватись. Три доби вони переводили людей через річку під зруйнованим мостом. Після цього він побачив в одному з телеграм-каналів, що у цій паніці хтось забув кота. Він сидів в автомобілі чотири доби.

"Знайшов цю машину, відчиняю двері, а там кіт сидить. Великий такий. Я такий: "Ну ніфіга собі". Я так зрадів, почуття таке класне було, що врятував. Він би здох", - поділився актор.

"Я його приніс додому, зв'язався з господинею, записав на відео, як я його рятую і виклав собі в Instagram з посилом, що друзі, не залишайте своїх тварин, як би вам тяжко не було, тому що тварини залежать тільки від вас, вони не можуть собі допомогти. Вранці дірект був розірваний словами подяки і проханнями допомогти. Наступного дня я вже врятував двох котів, вони були закриті в квартирах, різних. Потім три, п'ять, десять, п'ятнадцять... Максимальна кількість за добу була 33 тварини", - розповів він.

Суровцев каже, що на той момент відчував себе Ейс Вентурою. Він рятував не лише котиків та собачок, а й шиншил, а одного разу навіть вивіз Аксолотля – рибку з лапками.

"Вони відчувають так само як і люди, можливо трохи інакше. Вони відчувають біль, вони сумують, вони не розуміють, чому їх покинули, чому ніхто не годує їх. Їм також як і людям потрібне спілкування, потрібна любов", - каже Олексій.

Суровцев займався порятунком тварин сам. На той момент в Ірпені не було не розстріляних машин, а актор мав Smart - маленький автомобіль для двох людей.

"Посаджу я в авто людину, вона займе місце трьох-чотирьох котів... Ну навіщо? Що ми будемо, ламати двері? Так я і сам можу їх зламати", - пояснив він, чому йому ніхто не допомагав.

Олексій розповів, що врятованих тварин він відвозив до Києва, де віддавав господарям. Для тих пухнастиків, які не мають сімей, він створив притулок.

"Притулок знаходиться прямо в моєму будинку в Ірпені. Там був магазин, під час війни він виїхав і мені зробили знижку 50% на оренду. Я там все перебудував. Мені написала дівчина, яка мала готель для котів на Борщагівці. Вона продала мені бокси для тварин", – поділився він.

Давайте встановимо спільну позицію про те, як дизайн для вебу розвивався і як ми могли б подолати розрив між кодом і дизайном.
Останні новини

Бизнес призывает продлить льготный режим налогообложения НДС для ІТ-отрасли.

Бизнес-сообщество призывает продлить до 2028 года освобождение от обложения НДС операций по поставке программной продукции, а также операций с программной продукцией, плата за которые не считается роялти.

Finance.UA

ЄС: з 28 грудня 2024 року  всі нові телефони повинні використовувати для зарядки USB-C.

ЄС: з 28 грудня 2024 року всі нові телефони повинні використовувати для зарядки USB-C.

ЄС встановлює 28 грудня 2024 року крайній термін, коли всі нові телефони повинні використовувати USB-C для дротової зарядки. Тепер, коли загальне законодавство про тарифікацію було підписано в ЄС, відлік офіційно почався.

InternetUA

Унижение для имперцев! Судьба РФ полностью зависит от Байдена - прогноз Пионтковского.

Унижение для имперцев! Судьба РФ полностью зависит от Байдена - прогноз Пионтковского.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #пионтковский #байден #кремль UA - Взяття ЗСУ Мелітополя кардинально змінить ситуацію на фронті, а доля всієї Росії залежить від рішень Байдена щодо поставок з...

Что известно о предположительных внесудебных казнях ЧВК «Вагнера»? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Что известно о предположительных внесудебных казнях ЧВК «Вагнера»? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Заключенные, завербовавшиеся в ЧВК «Вагнера», после попадания в плен просят не обменивать их, опасаясь внесудебной казни. Насколько реальны эти опасения и что известно о внесудебных казнях в самой крупной российской ЧВК, объясняет Илья Барабанов. ...

У Києві відновили багатоповерхівку, в яку влучила російська ракета.

У Києві відновили багатоповерхівку, в яку влучила російська ракета.

У Києві відновили багатоповерхівку, в яку навесні влучила російська ракета. Більше –дивіться в нашому сюжеті. Підписуйтеся на канал: Читайте всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: Долучайтеся до спонсорства нашого Youtube кана...

Украинские дроны вызвали панику в РФ, но главные сюрпризы еще впереди.

Украинские дроны вызвали панику в РФ, но главные сюрпризы еще впереди.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #дроны #всу UA - На Росії після недавніх атак по аеродромах запанувала справжня паніка через згадки про українські дрони. Чи могли ЗСУ "дістати" на сотні кілометрі...

ВСУ двинулись вперед, а Путин стал неудачником года: Жданов назвал важные новости.

ВСУ двинулись вперед, а Путин стал неудачником года: Жданов назвал важные новости.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #путин #всу #рф #украина UA - ЗСУ рухаються вперед у напрямку Сватова, Володимира Путіна офіційно визнали невдахою року, а в НАТО вирішили віддати ...

В России началась борьба за власть, Суровикина и генералов сделают стрелочниками.

В России началась борьба за власть, Суровикина и генералов сделают стрелочниками.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #притула #кремль #суровикин UA - Військовий експерт Михайло Притула заявив, що у Кремлі вже знайшли відповідальних за провали в Україні, ними зроблять генерал...