InternetUA

https://internetua.com/

Любовний гороскоп на 22 лютого 2023 року: що обіцяють астрологи.

Любовний гороскоп на 22 лютого розповідає, хто в цей день ризикує зіпсувати стосунки з партнером, а кому не варто ігнорувати потреби коханої людини.

ОВНИ

Зірки закликають вас не поводитися безцеремонно із представниками протилежної статі. По-перше, вас можуть неправильно зрозуміти, а по-друге, ви ризикуєте зіпсувати навіть найміцніші стосунки.

ТЕЛЬЦІ

Якщо у цей день обранець потребуватиме вашої допомоги, зробіть усе можливе, щоб він не звернувся за нею до когось іншого. 22 лютого героєм для нього мають бути лише ви.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня ви можете вивести представника протилежної статі на чисту воду. Для цього достатньо буде читати між рядками. А це ви вмієте, кажуть зірки.

РАКИ

Якщо на вас чекає серйозна розмова з другою половинкою, постарайтеся використовувати лише залізобетонні аргументи. Зірки радять вам 22 лютого стояти на своєму до переможного.

ЛЕВИ

Цього дня ви ходитимете по лезу ножа, кажуть зірки. І попереджають: будь-яке ваше слово 22 лютого може бути використане партнером проти вас.

ДІВИ

Від вашого настрою у цей день залежатиме атмосфера у домі. Тому подумайте тричі, перш ніж влаштовувати скандал – звинувачувати потім не буде кого.

ТЕРЕЗИ

22 лютого вам у жодному разі не можна ігнорувати потреби коханої людини, кажуть зірки. І попереджають: у цей день він може ухвалити для себе ключове рішення – не на вашу користь.

СКОРПІОНИ

Якщо вам щось потрібно від партнера, у цей день вам необхідно діяти мудро, тонко та обережно. Зірки попереджають: інакше досягти чогось від нього буде неможливо.

СТРІЛЬЦІ

Якщо на вас чекає зустріч із рідними коханої людини, налаштуйтеся заздалегідь на смиренність. Якщо, звичайно, не хочете посваритися з ними (а заодно і з ним) в пух і порох.

КОЗЕРОГИ

Якщо ви знаходитесь у пошуках пари, то 22 лютого можете як знайти її, так і остаточно втратити на це всякі надії. Зірки кажуть, все залежатиме від того, наскільки зговірливим ви будете цього дня.

ВОДОЛІЇ

Зірки радять вам цієї середи уникати спілкування з суперниками або суперницями. 22 лютого ви не зможете гідно витримати їх провокації.

РИБИ

22 лютого вам доведеться відмовити партнерові. Можливо, потрібно буде діяти по-новому. Зірки рекомендують вам цього дня виявити фантазію.

Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини

Активы системы негосударственного пенсионного обеспечения возросли на 6,8% за 2022 г.

Активы системы негосударственного пенсионного обеспечения 2022 года выросли на 263,2 млн грн, или на 6,8% — до 4,14 млрд, однако количество негосударственных пенсионных фондов (НПФ) снизилось с 64 до 55, сообщила инвестиционная группа ICU в телегр...

Finance.UA

Боевых медиков ВСУ впервые сертифицировал негосударственный центр: бесплатно и по стандарту армии США.

Боевых медиков ВСУ впервые сертифицировал негосударственный центр: бесплатно и по стандарту армии США.

Негосударственные провайдеры привлекались к подготовке ВСУ с 2014 года, но не имели права выдавать официальные сертификаты, признаваемые в странах НАТО. Это право было только у государственных центров, которых до 2023 года насчитывалось всего два.

Зеркало Недели

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до  «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #украина #беларусь #китай #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим ...

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

Российский президент Владимир Путин заявил, что хочет разместить тактическое ядерное оружие в Белоруссии. О том, где именно она может размещаться, есть ли в Беларуси специальные хранилища и почему именно Беларусь, а не Россия – Александр Азаров, р...

ВСУ разбили отряд  «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

ВСУ разбили отряд «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #путин #мобики RU - Российские мобилизованные из отряда "Шторм" пожаловались, что практически весь личный состав был ликвидирован украинской армией на До...

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести  «новые»  танки, но есть нюанс

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести «новые» танки, но есть нюанс

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #рф UA - Путін пообіцяв у найближчі три роки виробити загалом понад 1600 танків. Але йдеться скоріше про модернізацію техніки 40-50-х років. Для чого б...

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #пригожин #вагнер UA - Пригожин заявив, що після закінчення контракту з ПВК "Вагнер" було помилувано вже понад 5 тисяч ув'язнених. Іншими словами, маніяки, ґв...

Зачем Беларуси российское ядерное оружие? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Зачем Беларуси российское ядерное оружие? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Владимир Путин объявил о размещении в Беларуси тактического ядерного оружия. Какое именно оружие Россия разместит на территории Беларуси и станет ли Беларусь ядерной державой? На эти вопросы ответит корреспондент по вопросам вооружений Павел Аксен...