InternetUA

https://internetua.com/

Нове меню і не тільки: після скандалу в Міноборони анонсували реформу харчування у ЗСУ.

У Міністерстві оборони після скандалу із закупівлями за завищеними цінами анонсували реформу харчування. Головним завданням є створення правил, які виключили б можливість змов та зловживань на місцях серед представників бізнесу та керівниками продовольчої сфери військових частин.

Про це розповів глава Міноборони Олексій Рєзніков у Facebook.

За його словами, рішення має полягати в тому, щоб запровадити в українській армії гнучку і водночас уніфіковану систему меню. Яке грунтуватиметься не на грошах та калоріях, а одиницях виміру (грам/шт.) та калоріях. Такий підхід використовують у НАТО. Резніков зауважив, що на засіданні антикорупційного комітету оголосив про зобов’язання впровадити нове меню за 4-5 місяців. Це завдання визначили пріоритетним і будуть намагатися вирішити його швидше.

"Щоб запустити цей процес я буду просити організувати спільне засідання двох комітетів, адже буде потрібно сконцентрувати фахівців та забезпечити необхідний імпульс. Необхідно створити робочу групу, яка відпрацює по усіх вимірах – від процедур впровадження до змісту меню", - зауважив він.

Він пояснив, що викликом залишається те, що є особливі вимоги до харчування видів, родів та сил в армії. Так, існують відмінності між харчування у польових умовах на фронті та у пункті постійної дислокації.

"Весь цей масив необхідно опрацювати. Ми почали готувати ґрунт для цих змін восени, але під час війни маємо діяти акуратно, адже безперервність постачання продовольства - безумовний пріоритет", - повідомив міністр.

Зокрема, в планах розробити веганське, халяльне, кошерне меню та пісне меню християнської традиції на вибір.

"Я буду звертатися до ринку з проханням підтримати перехід на систему меню. Так само я буду перебувати у постійному діалозі з ринком, щоб забезпечити стабільне харчування упродовж перехідного періоду. У військових я навіть не питатиму, яка альтернатива краще – повернутися до радянської системи чи впроваджувати більш якісний підхід. Тому що знаю відповідь від багатьох хлопців, які тримають фронт" , - наголосив він.

Окрім того, Рєзніков заявив, що виступає за ініціативу народних депутатів зробити певну частину оборонних закупівель відкритими.

"Спільно з комітетами ми знайдемо формат, який гарантуватиме безпеку постачальників і збереже чутливу інформацію про ЗСУ. Але водночас зробить закупівлі більш прозорими, а бюджетні кошти – більш доступними для громадського контролю. Тому що кошти платників податків мають працювати на оборону з максимальною ефективністю , - додав він.

Як тільки ви зрозумієте значення кольорів, ви зможете створювати ефектний дизайн, який викликає правильні емоції.
Останні новини

На Запоріжжі держзрадник передавав спецслужбам РФ інформацію про військовослужбовців ЗСУ.

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури мешканцю смт. Кам’янка повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

InternetUA

Китай хочет подставить Украину и помочь Путину? Жданов объяснил.

Китай хочет подставить Украину и помочь Путину? Жданов объяснил.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #китай #сша #рф UA - Розбирання Китаю та США можуть вплинути і на Україну. Наприклад, Китай може допомагати Росії. А з цією допомогою Кремль може затягнути вій...

1 20

Лондон дал отмашку по самолетам для ВСУ. Итоги визита Зеленского - репортаж

Лондон дал отмашку по самолетам для ВСУ. Итоги визита Зеленского - репортаж

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #зеленский #самолеты #великобритания #англия #всу RU - Владимир Зеленский произвел фурор во время визита в Великобританию. Местные СМИ уже прозвали его "рок-з...

Крым выводят из  «состава»  РФ. Путин приговорен, Запад готов к ядерке - Арестович

Крым выводят из «состава» РФ. Путин приговорен, Запад готов к ядерке - Арестович

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #арестович #путин UA - На Заході зняли всі печатки та підготувалися до будь-яких сценаріїв війни в Україні, навіть до ядерних. Наприклад, після повернення Україною Кри...

Арестович о судьбе Путина: в апреле Россия заглохнет, будет повальное бегство.

Арестович о судьбе Путина: в апреле Россия заглохнет, будет повальное бегство.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #арестович UA - Росія провалить поточний наступ приблизно у квітні, а потім уперед підуть українські сили. Вони вийдуть до Криму і почнуть виносити російські склади та...

РФ готовит наступление. Жданов сказал, чего ждать украинцам

РФ готовит наступление. Жданов сказал, чего ждать украинцам

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов UA - Такого наступу, яке було 24 лютого 2022 року, не буде. Ворог використовуватиме тактику живої сили. Про що йдеться, на своєму каналі розповів військовий ек...

Запуск дрона и семья в подвале: репортаж Би-би-си из Бахмута.

Запуск дрона и семья в подвале: репортаж Би-би-си из Бахмута.

Корреспондент Орла Герин побывала в городе, который стал главной целью российской армии. МЫ ЗАПУСТИЛИ EMAIL-РАССЫЛКУ. ОСТАВАЙТЕСЬ В «КОНТЕКСТЕ»: Подписывайтесь на наш канал: Русская служба Би-би-си: Мы в соцсетях: TikTok: Instagram: Facebook: Tele...