InternetUA

https://internetua.com/

Кава з лимоном для схуднення: дієтолог прокоментувала популярний рецепт з TikTok.

Користувачка TikTok запропонувала додавати лимонний сік до кави, що, за її словами, допомагає швидше спалювати жир.

Коли ви сідаєте на нову дієту, перш за все користуєтеся простими порадами, щоби не виснажувати себе. Одна з таких хитрощів щодо схуднення викликала інтерес у соцмережах цього тижня, передає Newsweek.

Користувачка TikTok Хільда Брасо запропонувала додавати лимонний сік до кави, щоби швидше спалювати жир.

Дієтологи одразу категорично спростували цей «лайфхак».

Так британський лікар-дієтолог, який понад 30 років вивчає новації щодо лікування діабету, лауреат Національної премії з охорони здоров’я Канади, подивився публікацію в TikTok і не знайшов у цьому рецепті «для схуднення» нічого медично підтвердженого і категорично спростував цей «метод».

«Не існує фізіологічного пояснення, що б виправдовувало змішування кави та лимона для схуднення», — сказала інша докторка-дієтолог і член Британської дієтологічної асоціації (BDA) Марсела Фіуза.

Факт полягає в тому, що лимонний сік знижує глікемічний індекс, швидкість, з якою цукор всмоктується в кров.

Якщо ви включите лимонний сік до таких страв і напоїв, як салат, кава, запечена риба, — це уповільнює поглинання вуглеводів з усіх продуктів, що містяться в цій страві. Такий процес означає, що цукор у крові людини не підніметься так швидко, як від простих вугеводів (шоколадний батончик, цукерки, тістечка, кава з цукром).

Але при цьому ви повинні використовувати принаймні половину чайної ложки лимонного соку, щоби вплив на на рівень цукру у крові був помітний.

Однак вплив лимонного соку на рівень цукру в крові не означає, що він допоможе схуднути. Суміш лимонного соку і кави сама по собі є «сумнівною».

«Можливо, це знизить апетит і ви з’їсте менше, цукор у вас в крові не підскочить так різко, але про здорове схуднення не йдеться в цьому випадку», — сказала лікарка.

Зазвичай, коли ви додаєте лимон до страви, вам потрібно збалансувати цей смак і аромат. Тож часто ви використовуєте саме сіль чи цукор. А це вже не є здоровю звичкою для тих, хто на дієті.

«На наше харчування має вплив наше мислення і індивідуальне сприйняття дійсності», — зауважує дієтологиня.

Якщо хтось відчуває, що в його каві не вистачає лимонного соку, це означає лише те, що йому так подобається більше, аніж кава без лимону. А якщи він ще й помітив, що схуд, це може означати. що він просто менше з’їв ввечері.

Once you understand the meaning of colors, you can create impactful designs that evoke the right emotions.
Останні новини
В ISW заговорили о возобновлении контрнаступления ВСУ на двух участках фронта (карты).

В ISW заговорили о возобновлении контрнаступления ВСУ на двух участках фронта (карты).

Если в вопросе Кременной роспропаганда уже констатирует о начале наступательных действий защитников, то по запорожскому направлению пока раздаются лишь предупреждения о таких планах ВСУ.

Зеркало Недели

На Путина наплевали, в Украину едут лучшие танки, охота США на вагнеровцев.

На Путина наплевали, в Украину едут лучшие танки, охота США на вагнеровцев.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов UA - Байден розповів, які танки отримають ЗСУ, США визнали ПВК "Вагнера" транснаціональною кримінальною організацією, Захід перестав боятися Путіна...

Мобилизация в Крыму и ад на Донбассе: Жданов дал обзор фронта за 26.

Мобилизация в Крыму и ад на Донбассе: Жданов дал обзор фронта за 26.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #донбасс #крым #фронт UA - Військовий експерт @OlegZhdanov дав детальний огляд ситуації на фронті станом на вечір 26 січня. До сих пор не подписаны...

1 15

Кремль признал провалы и провел новые перестановки в командовании орков.

Кремль признал провалы и провел новые перестановки в командовании орков.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #кремль #армия #провал UA - Нові невдачі російської армії в Україні знову вплинули на командування, в якому Кремль провів деякі кадрові перестановки. На кого повіс...

Пригожин остался без  «крыши»  в Кремле, а Кадыров готовится к распаду России - Каспаров.

Пригожин остался без «крыши» в Кремле, а Кадыров готовится к распаду России - Каспаров.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #пригожин #кадыров #каспаров #россия UA - Російський опозиціонер Гарі Каспаров оцінив перспективи ліквідації Пригожина і відповів, яку позицію займає Кадиров...

Кремль вызверился на Эстонию за рекордную помощь ВСУ: Таллин готовит жесткий ответ.

Кремль вызверился на Эстонию за рекордную помощь ВСУ: Таллин готовит жесткий ответ.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #эстония #путин #рф UA - Між Росією та Естонією назріває дипломатична війна - країни вислали дипломатів, зараз Таллінн на тлі активної підтримки ЗСУ готується...

Свихнувшийся Путин назвал новую цель  «спецоперации».

Свихнувшийся Путин назвал новую цель «спецоперации».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #шейтельман #путин #рф UA - Політтехнолог та публіцист Михайло Шейтельман (@sheitelman) прокоментував нову заяву Путіна про цілі розв'язаної проти України вій...

2 23