InternetUA

https://internetua.com/

Головні астрологічні події літа 2003: відома астрологиня розповіла, що на нас чекає.

Літо 2023 – барвистий період, час любовних заворушень, глибоких перетворень для сфери особистих взаємин. Пристрасний танець Марса і Венери у Леві запам'ятається надовго, багато в чому ще й тому, що цим знаком переміщується кармічна фіктивна планета Чорний Місяць. Їхня спільна енергія здатна підняти душевні рани минулого і допомогти в розв'язці кармічних вузлів.

У липні – серпні 2023 є шанс вийти з виру повторюваних життєвих сценаріїв! А це дозволяє зробити рішучий крок у майбутнє, до більш захопливих та обнадійливих часів.

Події, зв'язки з іншими людьми серпня 2015 року знову стають актуальними, впливають на подальший перебіг життя та розвиток взаємин, розповідає астрологиня Марина Скаді (Марина Соколова).

ЧЕРВЕНЬ

4 червня повня у Стрільці о 06:41 активізує інтуїцію та розум, може допомогти більш чітко побачити своє життя, свої спрямування та цілі, або їхню відсутність, та ухвалити правильні рішення.

5 червня о 16:46 Венера входить на знак Лева і одразу ж утворює опозицію з ретро-Плутоном, вплив цього аспекту протримається ще кілька днів. Напружені енергії опозиції відчують партнери, взаємини яких потребують трансформацій, завершення чи переходу на наступний рівень. Це дні потужного емоційного напруження, драматичних ситуацій, кардинальних змін у сфері взаємин.

11 червня о 12:45 Плутон повертається на знак Козорога, утворює гармонійний аспект із Меркурієм у Тельці, що сприяє фінансовим справам та вирішенню майнових питань. О 13:26 Меркурій входить у знак Близнята, де має статус управління. Починається слушний час для поїздок та подорожей, подання запитів на отримання або переоформлення документів, планування літнього відпочинку, бронювання квитків та місць у готелях.

Від 16 червня формується поєднання Марс – Чорний Місяць, точний аспект 21 червня. Гарячий та яскравий період, вогняні енергії дуже агресивні цими днями. Військові дії розгоряються із потрійною силою, можуть з'явитися нові осередки руйнувань, зони бойових конфліктів. Важливо пам'ятати про те, що одне необережне слово чи дія здатні призвести до фізичних зіткнень, травм, бійок. Будьте уважними на дорогах, як за кермом, так і як пішохід. Несприятливий час для хірургічних втручань, екстремальних видів спорту, початку будівництва чи ремонту.

У другій половині червня кармічні теми виходять першому плані. Венера наближається до Чорного Місяця та Марса, тому люди, які мають кармічно невирішені питання, у тому чи тому вигляді, будуть змушені ними займатися. Час подолання, внутрішньої напруженості, тривог через партнера, міцність сімейно-шлюбних взаємин та інших зв'язків.

18 червня молодик у Близнюках о 07:37, що символізує різноманітну мінливість нашого життєвого досвіду. Цей молодик сприяє встановленню контактів та стосунків між людьми, обміну інформацією. Від цього дня до кінця місяця сприятливі будь-які групові починання, пов'язані з діяльністю в інформаційному просторі, сферах купівлі-продажу.

21 червня о 17:58 Літнє Сонцестояння, тобто Сонце входить у знак Рака.

27 червня о 03:23 інгресія Меркурія на знак Рака, і протягом найближчих двох тижнів рішення ухвалюються більше серцем і почуттями, ніж розумом. Не дуже сприятливий час для серйозної роботи та важливих розрахунків. Транзит дає можливість стати ближчими з дорогими людьми і ділитися з ними особистим.

28 червня з'єднання Венери та Чорного Місяця у Леві. Цей день може стати критичним для любовних стосунків. Випробування, з якими зіткнуться багато пар, періодично виникатимуть, також у липні та серпні. Все таємне раптом стає надбанням громадськості, бажання та почуття затьмарюють розум.

Останні дні червня 2023 року будуть складними та тривожними, виникають проблеми в особистих та ділових взаєминах, деякі соціальні зв'язки губляться, люди з минулого зненацька з'являються та створюють незручності. Можливе загострення психічних захворювань, більше розставань і розлучень у цей період.

ЛИПЕНЬ

3 липня повня у Козорозі о 14:38 сприятиме завершенню якихось важливих процесів, після чого будуть розпочаті нові цикли. Козеріг є матеріальним та практичним знаком, він виражає вершину еволюції форм, сприяє реалізації задуманого.

10 липня о 14:40 Марс входить у знак Діви і після цього градус напруженості знижується. Пристрасть і драма поступаються місцем стабільності та емоційному спокою. Настає час діалогу та взаємних поступок, турботи одне про одного. Марс у Діві дає зацікавленість партнерів у спільній роботі над труднощами, що виникають.

11 липня о 07:11 Меркурій входить на знак Лева та активізує творчі та ораторські таланти, прагнення бути в центрі, спілкуватися, подорожувати. З'являється багато цікавої інформації, частіше проводяться колективні заходи, пов'язані з мистецтвом та розвагами.

17 липня молодик у Раку о 21:31 відкриває новий місячний цикл, який буде сприятливий для сімейних стосунків, спілкування з родичами, вирішення питань, пов'язаних із майном та місцем проживання. Цим знаком управляє Місяць, тому підсвідомість, інстинкти та емоції є каталізаторами будь-яких процесів. Дні молодика в Раку підходять для аналізу своїх почуттів та емоцій. За правильного підходу можна досягти внутрішньої рівноваги та емоційно відновитися.

18 липня Місячні Вузли змінять вісь знаків зодіаку: Вузол, що сходить, увійде на знак Овна, а Східний, відповідно, на знак зодіаку Терези. Місячні Вузли характеризують соціальні процеси та суспільні настрої, що в період від 18 липня 2023-го до середини січня 2025-го року переміщатимуться віссю взаємин. Настрої у суспільстві змінюються, інакше вибудовуються системи міжнародних відносин.

Раз на півтора року Венера перебуває у фазі ретроградного руху, й 2023 року буде цей період. Від 23 липня до 4 вересня 2023-го планета кохання та взаємин увійде до ретрофази у знаку Лева. У серпні 2015 року Венера також ретроградно переміщалася Левом, тому, згадуючи події того періоду, кожен може знайти для себе цінні підказки. Традиційно ретроградна Венера сприяє поверненню до давніх взаємин, люди з минулого впливають на плани і подальший розвиток справ у тій чи іншій сфері життя.

23 липня о 04:50 Сонце входить у знак свого управління – Лев. Будуть яскраві події на зовнішньому плані, політичній сфері, на військовому фронті. Чорний Місяць у цьому знаку посилюється сонячними енергіями.

29 липня о 21:31 о 00:31 Меркурій входить у знак Діви, де має статус управління. Починається сприятливий період для будь-якої розумової діяльності та передавання інформації. Також транзит позитивно впливає на взаємини з оточенням. Це час послідовності та практичності, корисних знайомств, створення міцних соціальних зв'язків та втілення своїх задумів у реальність!

СЕРПЕНЬ

1 серпня повня у Водолії о 21:31 пов'язана з глобальними змінами. Але саме найближчими днями після повні необхідно зосередитися на тому, щоб виправити помилки минулого. Наприклад, помиріться з тими, з ким із безглуздої причини припинили спілкуватися, або спробуйте відновити стосунки з минулими діловими партнерами, з якими так і не вдалося реалізувати проект.

16 серпня молодик у Леві о 12:38 сприяє прояву творчих талантів, надає сили та впевненості у собі, дозволяє здобути владу над обставинами та іншими людьми, але передусім над самим собою. Енергія Лева спонукає людей до самопізнання, до інтелектуальної активності, до управління та соціальної активності.
23 о 12:01 Сонце входить на знак Діви, а Меркурій від 23 серпня до 15 вересня – у фазі ретроградного руху. На тлі ретро-Венери разом планети пригальмують всі процеси. У цей період життя сповільнюється, плани змінюються, виникає безліч турбот та турбот. Натомість це чудовий час для відпочинку, коли не потрібно нікуди поспішати, а розв'язання складних завдань можна відкласти на потім.

27 серпня о 16:20 войовничий Марс починає транзит Терезами, де почувається некомфортно – це знак вигнання планети, його свобода та прагнення тут обмежені. У цей час інтенсивність бойових дій знижується, відкривається змога вирішення питань дипломатичним шляхом.

31 серпня повня у Рибах о 04:35, в останньому знаку зодіаку символізує синтез та перехід на новий рівень розвитку. Наприкінці місяця очікуються доленосні рішення на державному рівні, завершення агресивного етапу війни та переходу військового конфлікту між РФ та Україною в іншу фазу.

Останні новини

Hyundai Rotem планирует опробовать водородный трамвай.

Компания Hyundai Rotem, входящая в группу компаний Hyundai Motor Group и специализирующаяся на железнодорожной технике, оборонных системах и энергетических решениях, ускоряет коммерческий запуск первого в стране водородного трамвая, информирует же...

Finance.UA

Россиян берут в котел на юге. Путин в панике: реакция бункерного на наступление ВСУ

Россиян берут в котел на юге. Путин в панике: реакция бункерного на наступление ВСУ

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #россия #путин #всу #каховскаягэс UA - Підривом Каховської ГЕС окупанти самі викопали собі могилу. ЗСУ готують для них величезний казан на півдні. Путін також помітив ...

1

Россиянки взбунтовались и наехали на Путина: мобиков продают, как рабов.

Россиянки взбунтовались и наехали на Путина: мобиков продают, как рабов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #мобилизация UA - До росіянок почало доходити, що їхні чоловіки та сини можуть не повернутися з війни. Вони збунтувалися і вимагають від Путіна поверну...

1

ВСУ пошли в атаку, взрывы в России, Украину ждут в НАТО.

ВСУ пошли в атаку, взрывы в России, Украину ждут в НАТО.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #актуалка #путин #россия #нато UA - ЗСУ готують котел для росіян на півдні, через що навіть Путіна "прорвало" на тему контрнаступу. Питання вступу України до НАТО "май...

1

Шойгу проглотил наезд Пригожина, тревожный сигнал от Китая.

Шойгу проглотил наезд Пригожина, тревожный сигнал от Китая.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #шойгу #пригожин #китай #россия #жданов UA - Шойгу опростоволосився тим, що не відреагував на затримання "Вагнером" підполковника російської армії. Китай все ж таки мі...

ВСУ рвут оборону России, Белгородщину ждут новые прорывы.

ВСУ рвут оборону России, Белгородщину ждут новые прорывы.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фронт #всу UA - Військовий експерт Олег Жданов (@OlegZhdanov) проаналізував ситуацію на всіх ділянках фронту і розповів про шахедно-ракетне божевілля Росії, п...

Жданов за 9 июня: штурм ВСУ, Путин засуетился, Венгрию вышвырнут из НАТО.

Жданов за 9 июня: штурм ВСУ, Путин засуетился, Венгрию вышвырнут из НАТО.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #всу #путин Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov UA - Військовий експерт Олег Жданов проаналізував ситуації на фронтах, дав огляд головних військово-...

2