InternetUA

https://internetua.com/

Вчені з’ясували, що зіткнення чорних дір запускають серію «кілець» по всьому Всесвіту.

Нова модель може дати вченим краще уявлення про те, як гравітаційні хвилі, або брижі, створювані зіткненням чорних дір, впливають на саму структуру простору-часу. Нова модель є частиною дослідження, задокументованого в новій статті, опублікованій в журналі Physical Review Letters. Згідно з документом, коли чорні діри стикаються або зливаються, вони посилають серію «кілець» по всьому Всесвіту.

Ця нова модель важлива, оскільки вона нарешті дає вченим спосіб точно виміряти, як ці брижі взаємодіють одна з одною, коли вони подорожують у просторі-часі. Можливість представити більш чітку картину того, як чорні діри, що стикаються, створюють ці брижі, також може навчити вчених більше про самі зіткнення.

Вчені планують використовувати детектори гравітаційних хвиль, такі як Лазерна інтерферометрична гравітаційно-хвильова обсерваторія (LIGO), щоб досліджувати брижі, створені цими зіткненнями чорних дір. Попередні моделі завжди покладалися на лінійну математику, не дивлячись на те, як хвилі впливають одна на одну. Проте, подивившись на це з новою моделлю, ми нарешті могли краще зрозуміти зіткнення чорних дір.

Основу цієї нової моделі створила команда Simulating eXtreme Spacetime (SXS). Програма, яка працює на суперкомп’ютері, моделює зіткнення чорних дір, щоб краще вивчити брижі, створені злиттям. Це дозволяє вченим копати глибше, виявляючи нелінійні ефекти, які вчені не помітили інакше.

Велика надія полягає в тому, що нові відкриття допоможуть прокласти шлях для наступного покоління детекторів гравітаційних хвиль. Крім того, це дозволить нам розширити наше розуміння чорних дір, що стикаються, і того, як ці масивні злиття насправді впливають на саму основу нашого Всесвіту. Крім того, це допоможе нам визначити, чи є загальна теорія відносності правильною теорією тяжіння для чорних дір.

Чорні діри також навчають вчених більше про те, як розширюється Всесвіт, і деякі навіть вважають, що ці космічні загадки можуть бути створеними інопланетянами величезними суперкомп’ютерами для квантових даних .

Correctly placed accents on the site help designers to attract the user’s attention and direct him to the main goal - order.
Останні новини

Стало відомо, якою нерухомістю володіє Джонні Депп

Джонні Депп після своїх скандальних судів із колишньою дружиною Ембер Герд, зараз живе тихим життям у своєму розкішному маєтку в Сомерсеті у стилі абатства Даунтон за 15,8 мільйона доларів.

InternetUA

НБУ получил первый купон по эмиссионным ОВГЗ

Национальный банк Украины в марте получил первый купонный платеж по военным облигациям, приобретенным у Министерства финансов для покрытия бюджетного дефицита эмиссионной гривной.

Finance.UA

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

Российский президент Владимир Путин заявил, что хочет разместить тактическое ядерное оружие в Белоруссии. О том, где именно она может размещаться, есть ли в Беларуси специальные хранилища и почему именно Беларусь, а не Россия – Александр Азаров, р...

Зачем Беларуси российское ядерное оружие? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Зачем Беларуси российское ядерное оружие? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Владимир Путин объявил о размещении в Беларуси тактического ядерного оружия. Какое именно оружие Россия разместит на территории Беларуси и станет ли Беларусь ядерной державой? На эти вопросы ответит корреспондент по вопросам вооружений Павел Аксен...

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #пригожин #вагнер UA - Пригожин заявив, що після закінчення контракту з ПВК "Вагнер" було помилувано вже понад 5 тисяч ув'язнених. Іншими словами, маніяки, ґв...

ВСУ разбили отряд  «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

ВСУ разбили отряд «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #путин #мобики RU - Российские мобилизованные из отряда "Шторм" пожаловались, что практически весь личный состав был ликвидирован украинской армией на До...

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до  «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #украина #беларусь #китай #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим ...

Орки ровняют Авдеевку с землей. ВСУ срочно закрывают город - эксклюзивный репортаж

Орки ровняют Авдеевку с землей. ВСУ срочно закрывают город - эксклюзивный репортаж

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom UA - Ситуація в Авдіївці суттєво ускладнилася, з міста евакуйовують комунальні служби та змушені відключити мобільний зв'язок. Докладніше про ситуацію там роз...