InternetUA

https://internetua.com/

Де можна оформити документи за кордоном: відділення, послуги та ціни.

Державна міграційна служба України регулярно відкриває мобільні відділення ДП "Документ" в країнах Європи та по інших напрямках, де зараз перебувають біженці з України.

У відкритих мобільних відділеннях можна замовити новий закордонний паспорт, ID-картку та змінити водійське посвідчення, якщо минув строк його дії, не від’їжджаючи заради цього в Україну, повідомляє TRAVEL РБК-Україна.

Журналістка Ірина Савіна зібрала список відділень з адресами та посиланнями на онлайн-реєстрацію на подачу документів і розповідає, які ціни на послуги встановлені у цих відділеннях.

Які послуги надають у відділеннях ДП "Документ"

 • оформлюють ID-карти або закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого чи викраденого);
 • обмінюють ID-картки або закордонні паспорти (у зв’язку із закінченням терміну дії, зміною інформації, непридатністю до використання тощо);
 • обмінюють паспорт зразка 1994 року на ID-карту (за бажанням або у разі його непридатності);
 • одночасно оформлюють закордонний паспорт та ID-картку;
 • обмінюють посвідчення водія на нове.

Оплатити надані послуги можна безпосередньо на місці за допомогою онлайн-сервісу (оплата готівкою відсутня). Для цього при собі треба мати смартфон та банківську картку, або її реквізити.

Записатися в електронну чергу можна онлайн на сайті ДП "Документ”.

Зверніть увагу. Попередній запис в електронну чергу не є обов'язковим: подати документи на закордонний паспорт в центрі "Паспортний Сервіс" можна і без нього.

Де працюють відділення ДП “Документ”: міста та адреси

Польща

 • Вроцлав : на підземному паркінгу стадіону (сектор А3). Вхід на стадіон з боку автобусної та трамвайної зупинки Tarczyński Arena (Królewiecka).
 • Краків : Galeria Krakowska, 2 поверх, вхід тільки з паркінгу сектор С.
 • Гданськ : Aleja Grunwaldzka 415.
 • Варшава : Єрусалимські алеї, 179 (Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City (2-й поверх)).

Ціни на послуги у Польщі

ID-картка : вперше/не терміновий/терміновий – 375 злотих/450 грн + 375 злотих/820 грн + 375 злотих;
Закордонний паспорт : не терміновий/терміновий – 856 грн + 375 злотих/1496 грн + 375 злотих; ID-картка + закордонний паспорт : ID-картка вперше і “за кордон” не терміновий/ID-картка вперше і “за кордон” терміновий/обидва паспорти не термінові/обидва паспорти термінові – 856 грн + 465 злотих/1496 грн + 465 злотих/1306 грн + 465 злотих/2316 грн + 465 злотих.

Словаччина

Братислава : Mlynskénivy 5A, 821 09 Bratislava (-1 поверх, територія автовокзалу).

Ціни на послуги підрозділу ДП “Документ” у Словаччині

ID-картка : вперше/не терміновий/терміновий – 80 євро/450 грн + 80 євро/820 грн + 80 євро;
Закордонний паспорт : не терміновий/терміновий – 856 грн + 80 євро/1496 грн + 80 євро; ID-картка + закордонний паспорт : ID-картка вперше і “закордон” не терміновий/ID-картка вперше і “закордон” терміновий/обидва паспорти не термінові/обидва паспорти термінові – 856 грн + 100 євро/1496 грн + 100 євро/1306 грн + 100 євро/2316 грн + 100 євро.

Чехія

Прага : на майданчику за ТЦ Котва/ОС Kotva за адресою: Náměstí Republiky 656/8, 11000, Staré Mesto, Praha 1.

Ціни на послуги підрозділу ДП “Документ” у Чехії

ID-картка : вперше/не терміновий/терміновий – 1900 крон/450 грн + 1900 крон/820 грн + 1900 крон;
закордонний паспорт : не терміновий/терміновий – 856 грн + 1900 крон / 1496 грн + 1900 крон; ID-картка + закордонний паспорт: ID-картка вперше і “закордон” не терміновий/ID-картка вперше і “закордон” терміновий/обидва паспорти не термінові/обидва паспорти термінові – 856 грн + 2350 крон/1496 грн + 2350 крон/1306 грн + 2350 крон/2316 грн + 2350 крон.

Туреччина

Українці, які перебувають у Туреччині, можуть обміняти свої водійські посвідчення у цій країні. ДП "Документ" починає надавати таку послугу, повідомляло РБК-Україна раніше.

Стамбул : Лондонське шосе Е-5, Паркінг за ТЦ "Аеропорт".

Ціни на послуги підрозділ у Туреччині

ID-картка : вперше/не терміновий/терміновий – 1650 лір/450 грн + 1650 лір/820 грн + 1650 лір;
Закордонний паспорт : не терміновий/терміновий – 856 грн + 1650 лір / 1496 грн + 1650 лір; ID-картка + закордонний паспорт : ID-картка вперше і “закордон” не терміновий/ID-картка вперше і “закордон” терміновий/обидва паспорти не термінові/обидва паспорти термінові – 856 грн + 2040 лір/1496 грн + 2040 лір/1306 грн + 2040 лір/2316 грн + 2040 лір.

Більше корисних публікацій для українських біженців та мандрівників – у персональному блозі журналістки та мандрівниці Ірини Савіної.

У «Дизайні кращого світу» Норман досліджує етику сучасного дизайну, проблеми консьюмеризму, перевиробництва та суцільної цифровізації.
Останні новини
ВСУ разбили отряд «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

ВСУ разбили отряд «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #путин #мобики RU - Российские мобилизованные из отряда "Шторм" пожаловались, что практически весь личный состав был ликвидирован украинской армией на До...

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #пригожин #вагнер UA - Пригожин заявив, що після закінчення контракту з ПВК "Вагнер" було помилувано вже понад 5 тисяч ув'язнених. Іншими словами, маніяки, ґв...

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим Україні. Водночас його яде...

Пересидеть в «раю» не получится. Для россиян ужесточат визовый режим на Бали

Пересидеть в «раю» не получится. Для россиян ужесточат визовый режим на Бали

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #бали #рф #визы UA - На Балі планують скасувати спрощену схему в'їзду для росіян, значно посиливши їм візовий режим. На райському острові не задоволені поведі...

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести «новые» танки, но есть нюанс

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести «новые» танки, но есть нюанс

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #рф UA - Путін пообіцяв у найближчі три роки виробити загалом понад 1600 танків. Але йдеться скоріше про модернізацію техніки 40-50-х років. Для чого б...

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #украина #беларусь #китай #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим ...