InternetUA

https://internetua.com/

Нові відкриття можуть поставити під сумнів усе, що людство знає про формування астероїдів.

Наш Всесвіт містить мільярди об’єктів – від зірок до планет і навіть астероїдів, що обертаються навколо цих планет і зірок. І ми зробили все можливе, щоб дізнатися про тонкощі нашого Всесвіту, зокрема про те, як утворюються астероїди та з чого вони складаються. Але оскільки місії приносять нові відкриття, нам, можливо, доведеться переосмислити те, що ми думали, що ми знали про формування астероїдів.

Вивчення того, з чого складаються астероїди, було давньою метою багатьох астрономів. І, оскільки Земля постійно бомбардується метеоритами, які є уламками астероїдів і комет, ми багато чого дізналися про ці космічні камені, які наповнюють наш Всесвіт. Але, щоб краще розглянути ці небесні об’єкти, ми повинні подивитися на незмінені зразки, взяті безпосередньо з космосу.

Це тому, що кожного разу, коли метеорит потрапляє в нашу атмосферу, він може бути певним чином змінений, оскільки його шматки здираються атмосферою, залишаючи лише підказки про матеріал, який колись складав ці зовнішні оболонки. Вивчаючи зразки, взяті безпосередньо з астероїдів у космосі, ми можемо дізнатися більше про формування астероїдів, ніж метеорит.

І саме тому дослідники з Гавайського університету в Маноа проаналізували незмінені зразки, зібрані з астероїда Рюгу японською місією Hayabusa 2 . Дивлячись безпосередньо на зразки, які зібрали з самого астероїда, вчені змогли відкрити деякі справді дивовижні ідеї.

По-перше, вони виявили, що Рюгу зазнав космічного вивітрювання. Це вивітрювання призвело до плавлення деяких мінералів і матеріалів на поверхні астероїда. Крім того, це призвело до зневоднення поверхні астероїда. Тоді виникає питання: чого все це може навчити нас про формування астероїдів в цілому?

Через свій вік Ryugu дає нам змогу зазирнути в найдавніші дні нашої Сонячної системи, дозволяючи нам дізнатися більше про еволюцію летючих речовин у космосі, таких як органічні молекули та вода. Ми знаємо, що космічна погода є постійним рівнянням у нашій Сонячній системі з випромінюванням сонячного вітру та високошвидкісними мікрометеороїдами, які бомбардують кожен об’єкт у нашій системі.

Але наслідки цих бомбардувань, здається, сильно відрізняються залежно від матеріалу об’єкта. Тому такі астероїди, як Рюгу, покриваються матеріалом, який не містить води. Проте знахідки показують, що астероїди, які виглядають сухими на поверхні, можуть бути багаті мінералами, пов’язаними з водою. Це може змінити все, що ми знаємо про формування астероїдів, якщо це правда.

Команда опублікувала свої висновки щодо зразків Рюгу в журналі Nature Astronomy. Разом із більшою кількістю зразків, зібраних з інших астероїдів, ми зможемо поглибити наші знання про формування астероїдів, що дозволить нам відкрити нову інформацію про те, як сформувалася наша рання Сонячна система.

Який дизайн буде оточувати нас у діджиталі цього року .
Останні новини

Як правильно та скільки варити яйця, щоб вони легко чистились: найпростіший спосіб.

З варених яєць часто готують салати, закуски, намазки на бутерброди, використовують в супах або доповнюють сніданок. Для того, щоб вони мали гарний зовнішній вигляд та вдалу консистенцію, їх потрібно правильно зварити і пам’ятати про деякі нюанси.

InternetUA

Россияне все больше ненавидят Путина: сопротивление режиму активно растет.

Россияне все больше ненавидят Путина: сопротивление режиму активно растет.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #рф UA - Росія чинить опір агресивній політиці Путіна та його режиму. Петиції, виступи і навіть диверсії - це методи, які незгодні росіяни використовую...

Главное от Жданова за 6 февраля: судьба Харькова, свойства  «Леопардов»  и  «Железного купола».

Главное от Жданова за 6 февраля: судьба Харькова, свойства «Леопардов» и «Железного купола».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #рф UA - Традиційна щоденна аналітика від військового експерта @OlegZhdanov: огляд ситуації на фронті та головних новин дня, а також відпо...

1 28

Халява закончится! Россиян ждет новая волна мобилизации, паника и хаос - Эйдман.

Халява закончится! Россиян ждет новая волна мобилизации, паника и хаос - Эйдман.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #эйдман #россия #рф #мобилизация RU - Социолог Игорь Эйдман в эфире @utrofevralia рассказал о перспективах новой волны мобилизации в России и сказал, какой будет реакц...

Цинизм россиян, тайна патриарха Кирилла и новый друг Путина - обзор новостей от Жданова.

Цинизм россиян, тайна патриарха Кирилла и новый друг Путина - обзор новостей от Жданова.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #рф #путин UA - У Туреччині та ще низці країн сталися землетруси, які підтвердили цинізм росіян, журналісти дізналися про таємне минуле па...

Новое наступление и ситуация в Бахмуте - Жданов дал обзор фронта за 6.

Новое наступление и ситуация в Бахмуте - Жданов дал обзор фронта за 6.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #бахмут #украина #рф UA - Чи є загроза нового російського наступу і що зараз відбувається на всіх напрямках фронту, включаючи палаючий Бахмут - про...

Кадыров изменился до неузнаваемости и полностью зависит от таблеток - Закаев.

Кадыров изменился до неузнаваемости и полностью зависит от таблеток - Закаев.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #кадыров #путин #россия #закаев UA - Глава уряду Чеченської республіки (за кордоном) Ахмед Закаєв розповів, про що свідчать останні заяви Кадирова і що сталос...