InternetUA

https://internetua.com/

У Бучачі чоловіка засудили за заклики до вбивства Президента.

У Бучачі Тернопільскої області чоловіка визнали винним у публічних закликах до насильницької зміни, повалення конституційного ладу і до захоплення державної влади, з використанням ЗМІ. Про це редакція 368.media дізналася з вироку місцевого суду.

Увагу поліції привернула активність громадянина у мережі Facebook. У 2019-2020 роках із використанням образливої і нецензурної лексики він закликав людей виходити на вулиці, йти на Київ, вчинити кровавий переворот в Україні, повалити конституційний лад, вбити Президента України, всю Верховну Раду, всю поліцію, всіх чиновників, суддів та їх сімʼї.

Одного разу він опублікував чорно-білий малюнок із трьома людськими фігурками на шибениці, яких за одягом можна ідентифікувати як чиновника, поліцейського та суддю. Під картинкою був текст: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади з Україні є народ. Ст. 5 Конституція України, час вже настав вішати їх всіх і розстрілювати всіх чиновників України і всю ту Верховну Раду…!».

У судовому засіданні чоловік вину заперечував. Розповів, що у 2017 році його машину вкрали. Поліцейські начебто невірно вказали його місце проживання в документах, щоб затягнути слідство.

Для розшуку машини нічого не робили. Поліцейський нібито навіть вимагав гроші за повернення авто. Обурившись, почав писати у Facebook про корупцію і хабарництво. До повалення державного ладу він не закликав, такі дописи не поширював та не писав, сторінку свою в соцмережі не контролював і вважає, що хтось інший публікував на його сторінці дописи, можливо, хакери зламали сторінку.

Начальник поліції і його підлеглий дали показання суду. Вони розповіли, що чоловік писав їм у Facebook погрози, закликав до фізичної розправи і повалення влади. За фактом погроз розпочали кримінальне провадження.

Адвокат у судових дебатах намагався переконати суд, що мережа Facebook не є засобом масової інформації, але суд поставився до цього критично.

У версію обвинуваченого, що хтось інший міг писати від його імені, суд також не повірив. Крім того, у матеріалах справи є запис телефонної розмови за участі обвинуваченого, в якій той підтверджує, що сам пише на своїй сторінці.

Суд призначив три роки позбавлення волі з конфіскацією усього майна, за винятком житла.

Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини
Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #россия #фейгин #рф #россия #китай RU - Историческая миссия Китая - вернуть свои земли, который пока принадлежат России. И похоже скоро у Пекина это получится. В и...

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Цимбалюк #путин #россия #лавров #песков UA - Журналіст і блогер Роман Цимбалюк (@RomanTsymbaliuk) розібрав заяви Пєскова та Лаврова, в яких ті визнали, що найближчим ...

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #москва #путин #рф #матрешка UA - У Кремлі замислилися про перенесення столиці РФ із Москви. Варіантів сьогодні є кілька. Чому Путін та його оточення задумали...

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация UA - Військовий експерт Олег Жданов @OlegZhdanov розкритикував заяву нардепа Арахамії про нібито необхідність посилення мобілізації в Україні чере...

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #путин #лукашенко #крым UA - Чому Лукашенко та Білорусь офіційно не визнають анексію Росією українського Криму, чого явно бажає Путін? Своєю думкою поділилас...

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #кремль #китай #ядерка #пионтковский UA - Заява Путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі суперечить домовленостям Кремля з Китаєм. На думку публі...