InternetUA

https://internetua.com/

Росія планує анексувати Білорусь до 2030 року, свідчить витік документа.

Володимир Путін давно обговорював перспективу відновлення колишніх імперіалістичних кордонів Росії шляхом включення України та Білорусі до її кордонів.

TELEMMGLPICT000325778409_trans_NvBQzQNjv4BqQD_lvq6mq_uCaUPZ98j-IP4Xpit_DMGvdp2n7FDd82k.webp (141 KB)

Російський лідер посилався на поняття «Великої Росії» в есе на 5000 слів, яке зараз розглядається як його виправдання війни в Україні .

17-сторінковий «внутрішній стратегічний документ», про який вперше повідомила група європейських газет, включаючи Kyiv Independent, західні розвідники назвали «автентичним і правдоподібним».

Кремлівський проєкт захоплення Білорусі, яка стала незалежною від Радянського Союзу в 1990 році, існує вже майже 24 роки.

До цього часу план, який отримав назву «Союзна держава», вважався переважно угодою про асоціацію, засновану на взаємних інтересах.

Але, за даними газети, Росія продовжуватиме розширювати свою військову присутність у Білорусі, доки вона не стане постійною, а білоруська армія відповідатиме російським правилам.

Сили Путіна розпочали невдалу спробу захопити Київ з Білорусі, але його союзник, білоруський диктатор Олександр Лукашенко, відмовився приєднатися до вторгнення .

В іншому місці своїх планів Кремль прагне диктувати, щоб Мінськ і Москва мали єдину валюту та систему оподаткування.

З документа незрозуміло, чи мається на увазі російський рубль, але навряд чи Росія змінить власну валюту.

«Цілі Росії щодо Білорусі такі ж, як і щодо України», — заявив Майкл Карпентер, посол США в Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

«Тільки в Білорусі це спирається на примус, а не на війну. Його кінцевою метою все ще є гуртова реєстрація», — додав він.

План створення Союзної держави, вперше розроблений у 1999 році, був відкладений на другий план, поки Білорусь не попросила знижки на російську нафту.

Кремль погодився знизити ціну в обмін на політичні поступки, що фактично поклало початок повзучому захопленню.

Через нестабільну позицію Лукашенка вдома Путін повільно зміг посилити контроль над Мінськом .

У 2021 році російський лідер підтримав свого колегу у збереженні влади після того, як Лукашенко зіткнувся з бунтом через фальсифікацію президентських виборів.

Пара зараз на шляху до завершення угоди про «політичну інтеграцію» до 2025 року, яка письмово закріплює більшість планів анексії, дозволяючи Кремлю завершити своє захоплення протягом наступних п’яти років.

Білорусь заявила, що приєднається до війни Путіна в Україні, лише якщо сили Києва атакуватимуть її безпосередньо.

У вівторок Міноборони Мінська попередило про нарощування українських військ біля кордону.

«Наразі значне угруповання української армії зосереджено в безпосередній близькості від білорусько-української ділянки державного кордону», – йдеться в повідомленні Міноборони в Telegram, передає Reuters.

"Вірогідність збройних провокацій, які можуть перерости в прикордонні інциденти, є високою протягом тривалого часу", - продовжив він, додавши, що вживатиме "заходів адекватної відповіді", але діятиме стримано.

Correctly placed accents on the site help designers to attract the user’s attention and direct him to the main goal - order.
Останні новини

Білл Гейтс заявив, що боїться штучного інтелекту

Засновник і колишній керівник Microsoft Білл Гейтс вважає, що штучний інтелект може суттєво допомогти людству. Але водночас, від нього є потенційна шкода. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

InternetUA

Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #россия #фейгин #рф #россия #китай RU - Историческая миссия Китая - вернуть свои земли, который пока принадлежат России. И похоже скоро у Пекина это получится. В и...

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Цимбалюк #путин #россия #лавров #песков UA - Журналіст і блогер Роман Цимбалюк (@RomanTsymbaliuk) розібрав заяви Пєскова та Лаврова, в яких ті визнали, що найближчим ...

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #москва #путин #рф #матрешка UA - У Кремлі замислилися про перенесення столиці РФ із Москви. Варіантів сьогодні є кілька. Чому Путін та його оточення задумали...

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация UA - Військовий експерт Олег Жданов @OlegZhdanov розкритикував заяву нардепа Арахамії про нібито необхідність посилення мобілізації в Україні чере...

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #путин #лукашенко #крым UA - Чому Лукашенко та Білорусь офіційно не визнають анексію Росією українського Криму, чого явно бажає Путін? Своєю думкою поділилас...

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #кремль #китай #ядерка #пионтковский UA - Заява Путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі суперечить домовленостям Кремля з Китаєм. На думку публі...