InternetUA

https://internetua.com/

США прийняли понад 100 тисяч біженців з України

За п’ять місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати прийняли понад 100 тисяч українських біженців, таким чином виконавши обіцянку президента Джо Байдена.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CBS News.

Зазначається, що близько 47 тисяч українців прибули до США за тимчасовими або імміграційними візами, а майже 30 тисяч українців – за програмою United for Ukraine, яка передбачає спонсорство американцями прибулих з України.

Крім того, понад 22 тисячі українців в’їхали до США через кордон з Мексикою, а 500 українців потрапили в країну через звичайну систему біженців.

Українці, які в’їхали до США за імміграційними візами або за програмою прийому біженців, можуть отримати дозвіл на постійне проживання і, зрештою, здобути громадянство США, але на це можуть піти роки.

Ті, хто прибув через програму United for Ukraine, отримали тимчасовий гуманітарний статус, який дозволяє їм жити та працювати у США на законних підставах протягом двох років.

Крім того, всі біженці з України можуть подати заяву на отримання притулку у США можуть просити притулку, який в разі задоволення заяви дозволить їм отримати посвідку на постійне проживання.

Міністерство внутрішньої безпеки США підтвердило CBS News інформацію про понад 100 тисяч прибулих українців, додавши, що це число "ніколи не було обмеженням".

"Ми дуже пишаємося тим, що допомагаємо надати притулок українцям, які тікають від неспровокованого вторгнення Росії. Міністерство продовжуватиме приймати нових українців у найближчі тижні та місяці відповідно до зобов’язань президента Байдена", – додали там.

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини
У Львові судитимуть мешканця Київщини: зґвалтував жінку та скористався її банківською карткою.

У Львові судитимуть мешканця Київщини: зґвалтував жінку та скористався її банківською карткою.

Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова скерували до суду обвинувальний акт стосовно 25-річного мешканця Київщини за фактами зґвалтування, вчинення сексуального насильства, розбою та крадіжки коштів, повідомляє обласна прокуратура.

InternetUA

Грозные друзья Путина и новая серия тайваньского сериала.

Грозные друзья Путина и новая серия тайваньского сериала.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Жданов #Тайвань UA - @Олег Жданов розповів про найголовніші міжнародні новини. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - @Олег Жданов рассказал о самых главны...

Путин готовит для Украины на День независимости неприятный  «сюрприз».

Путин готовит для Украины на День независимости неприятный «сюрприз».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #путин #украина #деньнезависимостиукраины UA - Загрози для України на 24 серпня продовжують зростати. Російські окупанти масово знімають із зберігання ракети для С-300...

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рпц #россия UA - Чергова маячня у РФ. Бойових батюшок для російської армії почнуть готувати у Ростові! У семінарії відкриють новий магістерський напрямок, на навчальн...

Срач фейковых республик. Боевики  «ЛНР»  отказались воевать за  «ДНР»

Срач фейковых республик. Боевики «ЛНР» отказались воевать за «ДНР»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Бойовики т.зв. ЛНР відмовилися воювати за т.зв. ДНР. Мовляв, свою “молоду джамахірію’’ вони звільнили, відсвяткували День Перемоги 3 липня із цього приводу і біль...

Поражены жирные цели: стало известно о результате крымских  «хлопков».

Поражены жирные цели: стало известно о результате крымских «хлопков».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Крым #хлопок UA - У Джанкойському районі окупованого Росією Криму вранці 16 серпня чути вибухи та видно вогонь, є інформація про детонацію на складі боєприпасів у сел...

Россияне никак не научатся курить. Оперативная обстановка от Олега Жданова

Россияне никак не научатся курить. Оперативная обстановка от Олега Жданова

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #крым UA - @Олег Жданов розповів про оперативну ситуацію на фронті. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - @Олег Жданов рассказала об оперативной си...

1 38