Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Споживання газу в Україні після лютневого вторгнення впало на 40% - Галущенко.

Споживання газу в Україні після лютневого вторгнення впало на 40% - Галущенко

— Автор СЕРГІЙ ЧИГИР

Після повномасштабного вторгнення росії споживання енергоносіїв, зокрема, газу скоротилося на близько 40%. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі національного телемарафону #UAразом.

З огляду на це, а також розгортання ситуації на фронті, потрібні для накопичення обсяги газу протягом підготовки до ОЗП можуть актуалізуватися.

«Водночас запас газу потрібен також для сталого проходження можливих кризових ситуацій, коли він може знадобитися і для виробництва електроенергії», - пояснив міністр.

В умовах ведення війни через ворожі обстріли можуть виникнути логістичні проблеми з доставкою вугілля на теплогенеруючі підприємства, і за таких умов газ буде потрібен як альтернативний вид палива.

Герман Галущенко також повідомив, що накопичення вугілля відбувається за графіком.
Міністр наголосив, що українська енергосистема працює стабільно, і виробляє достатню кількість електроенергії, наразі навіть з профіцитом.

«За нашими розрахунками, електроенергії абсолютно вистачить для забезпечення споживачів протягом опалювального сезону навіть при збільшенні споживання», - запевнив він.

Герман Галущенко нагадав, що минулого року максимуми навантаження на систему сягали 25 тис МВт, і в таких умовах система продовжувала стабільно працювати.

ХОЧУ ДОПОМОГТИ KOSATKA.MEDIA ! ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Запаси природного газу в українських підземних сховищах газу (ПСГ) 1 серпня перевищили 12 млрд. куб. м, сховища заповнені на 39%.

Теги: газ, опалювальний сезон, Галущенко

Читайте також

71% німців виступають за енергетичну незалежність від росії
Європейські країни витратять на заповнення своїх ПСГ 50 млрд євро
Саудівська Аравія та ОАЕ утримаються від різкого зростання видобутку нафти

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини
На Закарпатті 12-річний хлопець стріляв із рушниці у кота: на батьків склали адмінпротокол.

На Закарпатті 12-річний хлопець стріляв із рушниці у кота: на батьків склали адмінпротокол.

У селищі Великий Бичків на Закарпатті 12-річний школяр кілька разів із рушниці вистрілив у кота. При цьому хлопець сміявся, дивлячись на тварину, та сказав, що "планує його добити".

InternetUA

Срач фейковых республик. Боевики  «ЛНР»  отказались воевать за  «ДНР»

Срач фейковых республик. Боевики «ЛНР» отказались воевать за «ДНР»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Бойовики т.зв. ЛНР відмовилися воювати за т.зв. ДНР. Мовляв, свою “молоду джамахірію’’ вони звільнили, відсвяткували День Перемоги 3 липня із цього приводу і біль...

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рпц #россия UA - Чергова маячня у РФ. Бойових батюшок для російської армії почнуть готувати у Ростові! У семінарії відкриють новий магістерський напрямок, на навчальн...

Диктатор просит мира. Путин срочно отправил гонцов на Запад

Диктатор просит мира. Путин срочно отправил гонцов на Запад

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #путин #рф #россия UA - Путін різко схотів світу. Для цього диктатор терміново відправив своїх емісарів на захід домовлятися. Що так тригернуло бункерного діда? Хто ве...

2 21

Бункерный карлик похвастался новым  «аналоговнет»  оружием и мощными союзниками.

Бункерный карлик похвастался новым «аналоговнет» оружием и мощными союзниками.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #путин #аналоговнет #дед #россия #рф UA - У своєму зверненні Путін збрехав про те, що Росія має багато союзників, партнерів і однодумців на різних континентах. Водноча...

Путин - лайт-правитель, после поражения власть в России захватит настоящий монстр - Бабченко.

Путин - лайт-правитель, после поражения власть в России захватит настоящий монстр - Бабченко.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #фейгинlive #фейгинлайф #путин #россия #кремль #трон #россия #власть UA - Всі ми розуміємо, що поразка Росії і тим більше смерть Путіна це лише питання часу. А...

1

Поражены жирные цели: стало известно о результате крымских  «хлопков».

Поражены жирные цели: стало известно о результате крымских «хлопков».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Крым #хлопок UA - У Джанкойському районі окупованого Росією Криму вранці 16 серпня чути вибухи та видно вогонь, є інформація про детонацію на складі боєприпасів у сел...

1 23