InternetUA

https://internetua.com/

Крижопільчанин, який закликав вдарити ракетами по телевежі у Вінниці, сидітиме.

Вінницький міський суд визнав винним у державній зраді уродженця Крижополя, охоронця в магазині "Магік". Представник рф поставив йому завдання моніторити переміщення та концентрації Збройних сил України, з’ясувати засоби та способи інформування населення України про перебіг воєнних дій у країні.

Про це повідомляє "Судовий репортер" з посиланням на вирок від 20 червня.

1 березня, будучи обізнаним із місцями дислокації та оборонними позиціями ЗСУ, о 15:31 чоловік записав та відправив представнику рф аудіо-повідомлення про необхідність артилерійських ударів по Маріуполю та Харкову для завдання максимальних втрат підрозділам ЗСУ та цивільному населенню.

Того ж дня о 18:29 чоловік відіслав аудіо-повідомлення зі своїми порадами та вказівками про нагальну необхідність ракетного удару по телевізійні вежі у Вінниці для повного припинення телерадіомовлення в Україні, що миттєво спричинить паніку серед населення України, - йдеться у матеріалах справи.

У судовому засіданні громадянин визнав свою вину, "щиро розкаявся" у вчиненому та надав суду показання. За його словами, після введення на території України воєнного стану він продовжував підтримувати у Telegram спілкування зі своїм товаришем, що проживає наразі на території росії та є колишнім військовослужбовцем збройних сил росії.

На той час, з ідеологічних міркувань, він бажав аби збройні сили російської федерації швидше захопили столицю та інші великі міста України, в тому числі й Вінницю. На його думку, з цією метою ЗС України мали припинити чинити опір агресору, а оголошену в Україні мобілізацію він тоді вважав шкідливою та непотрібною, оскільки це лише розтягувало у часі процес захоплення України Збройними силами рф, — йдеться у вироку.

У суді допитали дружину обвинуваченого, яка підтвердила, що її чоловік з дитинства знайомий з колишнім військовим, який зараз проживає у Росії та займається бізнесом у сфері приватної охорони. Також чоловік їздив на заробітки в Росію орієнтовно у 2015 році та провів там приблизно три місяці.

У суді допитали свідка — військовослужбовця офіцерського складу військової частини А3008. Під час ракетного удару по телевежі у Вінниці його підрозділ ніс службу на даному об’єкті. 16 березня завдали два ракетних удари по даній телевежі, однак поранених не було, хоча приміщення і зазнало часткових руйнувань.

У мобільному телефоні обвинуваченого знайшли голосові повідомлення такого змісту:

Братан, може в тебе які є зв'язки з серйозними людьми, скинь це оповєщєніє моє, нехай … у вишку, щоб не віщали ці канали.

Давно надо було вишку ... Я ж тут живу, я ж в курсє дєла, мнє лучше знать, настроєніє людей, после етіх каналов.

Я воопще ... не понімаю якого ... вони панькаються з тим Маріуполем, Харковом. Ну відстроїться потом вся ця інфраструктура.

За свої дії чоловік відбуватиме п'ять років ув’язнення.

Останні новини
Россия угрожает Норвегии потерей ее суверенитета над Шпицбергеном.

Россия угрожает Норвегии потерей ее суверенитета над Шпицбергеном.

Россия угрожает Норвегии потерей ее суверенитета над Шпицбергеном. Подобный вариант событий озвучил глава комитета Совета Федерации по конституционному законодательству и госстроительству Андрей Клишас, - пишут российские СМИ.

InternetUA

Количество погибших солдат РФ не поддается подсчёту.

Количество погибших солдат РФ не поддается подсчёту.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #рф UA - З початку бойових дій на території України РФ приховувала свої втрати. Марк Фейгін висловив свою думку щодо числа загиблих на війні в Україні росіян Д...

Фейгин:  «Не ждите революции в РФ, это концлагерь»

Фейгин: «Не ждите революции в РФ, это концлагерь»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #революция #фейгин UA - Експерт оцінив шанси революції в РФ, і пояснив, чому це неможливо До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Эксперт оценил шансы револю...

Кремль обнаружил в Украине американских агентов

Кремль обнаружил в Украине американских агентов

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #америка #нато Детальнее в материале: UA - Україна точно не самотня у цій війні. Їй допомагає ціла мережа висококласних американських і НАТОвських агентів, які збирают...

«За Бучу, Ирпень, за собратьев». Нацгвардия передает  «приветы»  российским войскам

«За Бучу, Ирпень, за собратьев». Нацгвардия передает «приветы» российским войскам

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #нацгвардия #снаряды UA - Нацгвардія показала, якими снарядами б'ють по окупантах До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Нацгвардия показала, какими снаряда...

️Момент попадания российской ракеты по ТЦ  «Амстор»  в Кременчуге.

️Момент попадания российской ракеты по ТЦ «Амстор» в Кременчуге.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #кременчуг #амстор #ракетныйудар Детальнее в материале: UA - 27 червня внаслідок ракетного обстрілу збройними силами РФ м. Кременчук Полтавської області повністю зруйн...

Уничтожен стадион и повреждены жилые дома. Последствия обстрела Николаева

Уничтожен стадион и повреждены жилые дома. Последствия обстрела Николаева

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #николаев #обстрелы #ракеты UA - Наслідки обстрілів Миколаєва До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Последствия обстрелов Николаева