InternetUA

https://internetua.com/

Як налаштувати свій мозок на схуднення: 8 підказок від психолога.

Важливу роль процесі схуднення грає не лише генетика і швидкість метаболізму, а й психологічний настрій. Запам’ятовуйте 8 простих підказок, які допоможуть тобі втрачати кілограми швидше.

Ти, напевно, помічала, що одні люди швидко і легко розлучаються із зайвими кілограмами, а інші, незважаючи на ті ж зусилля, довго не можуть досягти мети? Все це можна було б пояснити банальними генетичними особливостями та швидкістю обміну речовин (до речі, його досить легко розігнати)… Тільки от іноді ми не можемо пострункішати, бо чисто психологічно блокуємо для себе цю можливість.

Так професійний психолог та тренер з питань здорового харчування Якоб Драхенберг переконаний, що мозок кожного з нас цілком можна налаштувати на схуднення, і тоді процес піде набагато швидше і не доставлятиме дискомфорту. Для цього достатньо лише змінити внутрішнє ставлення до самих себе та процесу схуднення загалом.

“Якщо ви вважаєте себе спортивним і активним, ви і стараєтесь вести себе як людина, яка любить займатися спортом. Якщо ви бачите себе товстим і лінивим, ви робите все з точністю навпаки. Ці фактори створюють свого роду «програмування». Якщо ви за кожну невдачу знецінюватимете себе і будете злитися, ви знову повернетесь до старих звичок зі словами: «Я так і знав, що не зможу цього зробити», — вважає Якоб.

А ось ще 8 простих прийомів від психолога, які допоможуть запрограмувати твою психіку на стрункість:

  • Незважай на думку інших людей про тебе. Тільки ти можеш бути найкращим критиком і мотиватором.
  • Не звинувачуй себе за зайву вагу. Немає жодного сенсу терзати себе за набрані кілограми та аналізувати, як ти себе до цього довела. Краще зосередитись на досягненні мети сьогодні та з оптимізмом дивитися у майбутнє.
  • Оціни своє тіло з нейтральної позиції та відзнач свої найсильніші сторони. Це може бути посмішка, шовковисте волосся, гарна форма грудей чи правильні пропорції. Перестань шукати в собі виключно погане та перепрограмуй психіку на любов до себе.
  • Впроваджуй здоровий спосіб життя у повсякденну рутину. Наприклад, вибирай сходи замість ліфта, додай більше овочів у тарілку під час будь-якого прийому їжі і не забувай пити достатню кількість води.
  • Крок за кроком впроваджуй корисні звички у життя. Знаходь несподівані способи більше рухатися і правильно харчуватися. Щоб не набридло, можеш навіть перетворити цей процес на гру.
  • Поєднуй приємне з корисним і не сприймай заняття спортом як каторгу. Наприклад, читання книги на ліжку заміни на прослуховування її в аудіоформаті під час пробіжки в парку, а тренування на біговій доріжці поєднуй із переглядом чергового епізоду улюбленого серіалу.
  • Знайди собі приємну компанію для схуднення це може бути мама, колега або подруга. Загальна справа об’єднує, мотивує та приносить швидкий результат.

Перетвори здоровий спосіб життя на звичку. Не треба робити подвиг із кожного тренування. Просто впиши їх у свій звичний розклад і вибери найкомфортніші для цього дні тижня та час.

У «Дизайні кращого світу» Норман досліджує етику сучасного дизайну, проблеми консьюмеризму, перевиробництва та суцільної цифровізації.
Останні новини

Білл Гейтс заявив, що боїться штучного інтелекту

Засновник і колишній керівник Microsoft Білл Гейтс вважає, що штучний інтелект може суттєво допомогти людству. Але водночас, від нього є потенційна шкода. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

InternetUA

Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

Китай забирает у России часть регионов - Фейгин уточнил, какие.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #россия #фейгин #рф #россия #китай RU - Историческая миссия Китая - вернуть свои земли, который пока принадлежат России. И похоже скоро у Пекина это получится. В и...

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

Рты Путина ошарашили россиян: хороших новостей лучше не ждать.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Цимбалюк #путин #россия #лавров #песков UA - Журналіст і блогер Роман Цимбалюк (@RomanTsymbaliuk) розібрав заяви Пєскова та Лаврова, в яких ті визнали, що найближчим ...

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

Москва больше не столица? Путин готовит большое бегство из Кремля - Тайная жизнь матрешки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #москва #путин #рф #матрешка UA - У Кремлі замислилися про перенесення столиці РФ із Москви. Варіантів сьогодні є кілька. Чому Путін та його оточення задумали...

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

В Украине могут усилить мобилизацию - Жданов резко ответил на идею Арахамии.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #мобилизация UA - Військовий експерт Олег Жданов @OlegZhdanov розкритикував заяву нардепа Арахамії про нібито необхідність посилення мобілізації в Україні чере...

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

Путин в шоке! Лукашенко отказался признавать аннексию Крыма - появилось объяснение.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #путин #лукашенко #крым UA - Чому Лукашенко та Білорусь офіційно не визнають анексію Росією українського Криму, чого явно бажає Путін? Своєю думкою поділилас...

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

Бункерный своей глупостью подставил Китай. Путин совершает ошибку за ошибкой - Пионтковский

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #кремль #китай #ядерка #пионтковский UA - Заява Путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі суперечить домовленостям Кремля з Китаєм. На думку публі...