InternetUA

https://internetua.com/

Названо моделі автомобілів, які витрачають найменше палива.

Якщо ви шукаєте автомобілі, які реалізують найбільше палива, які є економічними і мають найкращу паливну ефективність, то ось кілька автомобілів, які можуть вас зацікавити:

  1. Toyota Prius – цей гібридний автомобіль є одним з найбільш популярних на ринку завдяки своїй вражаючій паливної економії. За даними US Department of Energy, він забезпечує 4.4 л. на 100 км у міському циклі та 4.7 л. палива на шосе.
  2. Hyundai Ioniq – це гібридний автомобіль, який демонструє вражаючу паливну ефективність нарівні з Toyota Prius. Він забезпечує 4.1 л. на 100 км у міському циклі та 4.0 л. на шосе.
  3. Honda Insight – це гібридний автомобіль, який виходить зі своїм паливним розходом до 4.3 л. на 100 км у міському циклі та 4.8 л. на шосе.
  4. Toyota Corolla – це автомобіль з бензиновим двигуном, який демонструє чудову паливну економію. Він забезпечує 7.6 л. на 100 км у міському циклі та 6.2 л. на шосе.
  5. Mazda CX-5 – це кросовер, який має досить високу паливну ефективність в порівнянні з іншими автомобілями цього класу. Він забезпечує 6.2 л. на 100 км у міському циклі та 5.8 л. на шосе.

Важливо зазначити, що рівень паливної ефективності може залежати від різних факторів, включаючи спосіб водіння, умови дороги та інших факторів. Реальний паливний розхід може відрізнятися від заявленого виробником.

Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини

В США назвали перевагу нового «літаючого радара»

Літак далекого радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛОіУ) Boeing E-7A, який замінить у Військово-повітряних силах (ВПС) США “літаючий радар” Boeing E-3 Sentry, зможе безперервно спостерігати за кількома цілями.

InternetUA

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

Шок! Тысячи зеков-вагнеровцев уже свободно разгуливают по России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #пригожин #вагнер UA - Пригожин заявив, що після закінчення контракту з ПВК "Вагнер" було помилувано вже понад 5 тисяч ув'язнених. Іншими словами, маніяки, ґв...

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до  «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #украина #беларусь #китай #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим ...

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести  «новые»  танки, но есть нюанс

Путин снова врет. Бункерный грозится произвести «новые» танки, но есть нюанс

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #рф UA - Путін пообіцяв у найближчі три роки виробити загалом понад 1600 танків. Але йдеться скоріше про модернізацію техніки 40-50-х років. Для чого б...

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до  «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

Путин потерял Крым, Лукашенко довели до «инфаркта» , РФ продали Китаю - Николай Давыдюк.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #давыдюк #россия #путин Подписывайтесь на канал Николая Давыдюка @davydiuk UA - Володимир Путін уже подумки готовий повертати Крим Україні. Водночас його яде...

ВСУ разбили отряд  «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

ВСУ разбили отряд «мобиков» : выжившие выдвинули ультиматум Путину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #всу #путин #мобики RU - Российские мобилизованные из отряда "Шторм" пожаловались, что практически весь личный состав был ликвидирован украинской армией на До...

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

«Путин размещает ядерное оружие в Беларуси из-за контрнаступления ВСУ» – руководитель BYPOL.

Российский президент Владимир Путин заявил, что хочет разместить тактическое ядерное оружие в Белоруссии. О том, где именно она может размещаться, есть ли в Беларуси специальные хранилища и почему именно Беларусь, а не Россия – Александр Азаров, р...