InternetUA

https://internetua.com/

Вчені з'ясували, які жіночі обличчя відповідають «золотому стандарту» краси.

Група американських учених під керівництвом Себастьяна Котофана з Клініки Мейо, одного з найбільших медичних центрів Світу, провели дослідження, щоб з'ясувати: які жіночі губи чоловіки вважають найпривабливішими. Виявилося, що найкрасивішими губами респонденти визнали пропорції, які й так вважаються золотим стандартом краси жіночих губ, повідомляє EurekAlert .

У той час як соціальні мережі та багато знаменитостей стимулюють жінок мати більш об'ємні губи, нове дослідження показало, що навпаки найпривабливішими виглядають більш природні та гармонійні жіночі губи.

Експеримент із губами

Для того, щоб з'ясувати, які жіночі губи вважаються найпривабливішими, вчені запросили взяти участь у експерименті кілька десятків чоловіків та жінок, яким було від 30 до 40 років. На моніторі комп'ютера їм показували зображення жіночих осіб, на яких губи мали різне співвідношення один до одного (верхня до нижньої), а також різний об'єм. Серед цих фотографій були і не змінені фоторедакторами зображення жіночих губ. Щоб зрозуміти ступінь привабливості жіночих губ, вчені використовували технологію відстеження погляду, щоб оцінити, які частини особи респонденти дивилися найбільше.

1aux-1659768532-50c91d90-49e01491c83e14d363d988dba44d6321.jpeg (109 KB)

Різні зображення жіночих губ

Вчені створили серію зображень губ із співвідношеннями верхньої губи до нижньої у наступних пропорціях: 1 до 1, 1 до 1,6, 1 до 2 та 1,6 до 1. Також за допомогою цифрової обробки зображень вчені змінили обсяг губ. На одних зображеннях був природний об'єм, а на інших товщина губ була або зменшена до 70% та 85% від реального розміру, або збільшена до 115% та 130%.

2aux-1659768532-e93984d0-5e2e15af8c71b694203ae4dc4d8ffaa7.jpeg (96 KB)

Які жіночі губи найпривабливіші?

Результати дослідження показали, що найбільш привабливими жіночими губами респонденти порахували губи із співвідношенням верхньої до нижньої губи в пропорції 1 до 1,6. Саме ця пропорція вважається в косметології золотим стандартом краси губ. А непривабливою пропорцією губ виявилося співвідношення верхньої губи до нижньої з показником 1 до 2.

Що стосується обсягу губ, згідно з результатами експерименту, найпривабливішими губами виявилися губи з природним, не збільшеним обсягом. Наприклад, найбільш непривабливими губами виявились губи з об'ємом, який був збільшений до 130%.

За словами Котофана, їхнє дослідження лише підтвердило результати попередніх нечисленних наукових праць, які стосувалися краси жіночої особи, та губ зокрема.

Довше, не означає краще

«Важливо відзначити, що при перегляді зображень респонденти найменше витрачали часу на перегляд губ із пропорціями 1 до 1,6 і звичайним, не збільшеним і не зменшеним обсягом. Навпаки, учасники експерименту довше розглядали видозмінені губи. Ми вважаємо, що це пов'язано з тим, що у респондентів існує свій внутрішній стандарт краси і він відповідає найпривабливішим губам. Губи, що відходять від внутрішнього стандарту, природно викликали більше уваги, щоб мозок міг обробити отриману інформацію», — каже Котофана.

Таким чином, результати нового дослідження показую, що, можливо, люди довше розглядають, здавалося б, привабливіші фотографії не тому, що їм подобаються. Може, просто вони намагаються осмислити побачене, кажуть вчені.

Будь-який проект починається з визначення цільової аудиторії (ЦА), тому що жоден бізнес не зможе існувати без розуміння своїх споживачів, їхніх про...
Останні новини
Китай направить війська до Росії для спільних навчань.

Китай направить війська до Росії для спільних навчань.

Армія Китаю направить частину військовослужбовців на навчання “Схід-2022”, які пройдуть на території РФ. Разом з російськими та китайськими військовими у маневрах візьмуть участь війська Індії, Білорусі, Таджикистану, Монголії та інших країн.

InternetUA

"Білий квиток" для військовозобов'язаних: як відбувається зняття з військового обліку.

"Білий квиток" для військовозобов'язаних: як відбувається зняття з військового обліку.

Через повномасштабну війну з російськими окупантами, в Україні триває загальна мобілізація, проте низка громадян звільняється від служби в армії, отримуючи так званий "білий квиток".

InternetUA

Путин - лайт-правитель, после поражения власть в России захватит настоящий монстр - Бабченко.

Путин - лайт-правитель, после поражения власть в России захватит настоящий монстр - Бабченко.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #фейгинlive #фейгинлайф #путин #россия #кремль #трон #россия #власть UA - Всі ми розуміємо, що поразка Росії і тим більше смерть Путіна це лише питання часу. А...

1

Срач фейковых республик. Боевики  «ЛНР»  отказались воевать за  «ДНР»

Срач фейковых республик. Боевики «ЛНР» отказались воевать за «ДНР»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Бойовики т.зв. ЛНР відмовилися воювати за т.зв. ДНР. Мовляв, свою “молоду джамахірію’’ вони звільнили, відсвяткували День Перемоги 3 липня із цього приводу і біль...

Бункерный карлик похвастался новым  «аналоговнет»  оружием и мощными союзниками.

Бункерный карлик похвастался новым «аналоговнет» оружием и мощными союзниками.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #путин #аналоговнет #дед #россия #рф UA - У своєму зверненні Путін збрехав про те, що Росія має багато союзників, партнерів і однодумців на різних континентах. Водноча...

На Европу надежды нет, после зимы они могут  «забить»  на Украину - Бабченко.

На Европу надежды нет, после зимы они могут «забить» на Украину - Бабченко.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #украина #европа #зима #санкции #россия UA - @Аркадий Бабченко в ефірі @ФЕЙГІН LIVE висловив свої побоювання щодо підтримки західних прихильників України після...

Диктатор просит мира. Путин срочно отправил гонцов на Запад

Диктатор просит мира. Путин срочно отправил гонцов на Запад

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #путин #рф #россия UA - Путін різко схотів світу. Для цього диктатор терміново відправив своїх емісарів на захід домовлятися. Що так тригернуло бункерного діда? Хто ве...

2 21

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

Боевые батюшки. Кремль готовит мощное усиление армии

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рпц #россия UA - Чергова маячня у РФ. Бойових батюшок для російської армії почнуть готувати у Ростові! У семінарії відкриють новий магістерський напрямок, на навчальн...