InternetUA

https://internetua.com/

Дуг Леоне: в світі ІТ починається спад, що буде гірший за 2000 чи 2008 роки.

Відомий венчурний інвестор, партнер Sequoia Capital Дуг Леоне попередив, що сьогоднішній економічний спад є «складнішим і складнішим», ніж рецесії 2000 і 2008 років.
Лідери технологічних компаній та інвестори були змушені рахуватися з вищими процентними ставками та погіршенням макроекономічних умов. Він дав похмуру перспективу світової економіки, попереджаючи, що сьогоднішній спад був гіршим, ніж рецесії 2000 і 2008 років.

«Сьогоднішня ситуація, на мою думку, є складнішою та складнішою, ніж 2008 рік, коли справді була криза фінансових послуг із захистом, або 2000 рік, який був кризою захищених технологій», — сказав Леоне, виступаючи на сцені конференції стартапів Slush у Гельсінкі.

106427657-1583447081784gettyimages-1027755238.webp (18 KB)

«У нас глобальна криза. У нас зростають процентні ставки в усьому світі, споживачі в усьому світі починають вичерпувати гроші, у нас енергетична криза, а потім у нас є всі проблеми геополітичних викликів».

Лідери технологічних компаній та інвестори були змушені рахуватися з вищими процентними ставками та погіршенням макроекономічних умов.

Оскільки центральні банки підвищили ставки та скасували пом’якшення монетарної політики епохи пандемії, акції технологічних компаній, які швидко розвиваються, почали падати.

Індекс Nasdaq Composite впав майже на 30% з початку року, зіткнувшись із більш різким падінням, ніж індекс Dow Jones Industrial Average або S&P 500.

Це вплинуло на приватні компанії, такі як Stripe і Klarna, які побачили, що їхні оцінки впали.

У результаті засновники стартапів попереджають своїх колег , що настав час стримати витрати та зосередитися на фундаментальних принципах.

«Найкращі уроки, які ви коли-небудь засвоїте»

«Подумайте про те, що сталося за останні два-три роки: все, що ви робили, було винагороджено деяким інвестором через велику кількість капіталу», — сказав Леоне.

«Вас винагородили незважаючи ні на що — ви прийняли дурне рішення, дурне рішення, ви отримали гроші; ви прийняли правильне рішення, ви отримали гроші — це поганий спосіб для вас навчитися своїй справі. Усе це зникло».

«Те, що ви зараз дізнаєтеся, — це найкращі уроки, які ви коли-небудь отримували, навіть у нашому бізнесі», — додав він.

Леоне сказав, що не очікує відновлення оцінок технологічних компаній принаймні до 2024 року.

«Мій прогноз полягає в тому, що ми не впораємося з цим дуже швидко», — сказав Леоне. «Якщо повернутися в 70-ті роки, то була хвороба 16 років. Навіть якщо повернутися до 2000 року, ряд публічних компаній не відновлювалися 10 років».

Він додав: «Я думаю, що ми повинні бути готові до тривалого періоду часу, коли ми побачимо, що... у споживачів закінчуються гроші, попит зменшується, бюджети технологічних компаній скорочуються».

За словами Леоне, на приватних ринках компанії початкової стадії постраждають менше, ніж фірми пізнішої стадії, які більш чутливі до змін на державних ринках.

На що слід звертати увагу при створенні іконок?
Останні новини
Путин готовит покушение на Лукашенко, Украине дают подарки.

Путин готовит покушение на Лукашенко, Украине дают подарки.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #олегжданов #украина #лукашенко #путин #рф #беларусь UA - Люксембург знову допомагає Україні. Польща хоче віддати нам 36 установок Patriot. А Володимир Путін м...

Лукашенко безобидный. В разведке успокоили по белоруской  «угрозе»

Лукашенко безобидный. В разведке успокоили по белоруской «угрозе»

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #беларусь #лукашенко #угроза #юсов UA - Білорусь не планує атакувати Україну з півночі. Усі заяви про нібито "загрозу" роблять або через незнання обстановки, ...

Женщина-легенда или жена-борода? Кем была и есть Людмила Путина - инсайды от Максаковой.

Женщина-легенда или жена-борода? Кем была и есть Людмила Путина - инсайды от Максаковой.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #максакова #людмилапутина #развод UA - Оперна співачка, екс-депутат Держдуми РФ Марія Максакова розповіла деталі про шлюб Путіна та його особисте життя з Людм...

1 14

Российский ВПК наконец загнулся. Военные заводы массово закрываются

Российский ВПК наконец загнулся. Военные заводы массово закрываются

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #впк UA – Кремль продовжує ставити нездійсненні для РФ завдання. Наприклад, поки російські підприємства масово закриваються, Путін вимагає наростити в...

2 27

Бункерный пень очнулся и приказал делать в РФ роботов: Мусиенко оценил перспективы.

Бункерный пень очнулся и приказал делать в РФ роботов: Мусиенко оценил перспективы.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #роботы #мусиенко #рф UA - Володимир Путін на восьмому десятку років нарешті задумався про виробництво роботів у відсталій від західного світу Росії. Ч...

1

Впереди катастрофа. Россиян ждет тотальная нищета из-за Путина– Шейтельман

Впереди катастрофа. Россиян ждет тотальная нищета из-за Путина– Шейтельман

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #деньги #рф UA - Росіяни дуже відчують бідність вже незабаром. А у всьому винен Володимир Путін, який має намір атакувати Україну до останнього долара. Коли і...

1 39