InternetUA

https://internetua.com/

Українцям розповіли, як захистити автомобіль від обстрілів та ракет під час війни.

У нинішніх умовах в Україні для автовласників стає надзвичайно важливим питання: як забезпечити захист свого автомобіля під час обстрілів і що робити, якщо транспортний засіб пошкоджений уламками або вибуховою хвилею. У цій публікації видання “Автосота” надали відповіді на ці запитання, а також поділимося кількома рекомендаціями та деталями.

Насамперед, варто зрозуміти, що в умовах війни ніхто не може гарантувати повну безпеку. Тому самостійно піклуйтесь про захист свого автомобіля.

Під час бойових дій транспортний засіб стає дуже вразливим і може постраждати з таких причин:

1. Уламки від боєприпасів: якщо поряд з автомобілем вибухне снаряд, автомобіль може отримати пошкодження від уламків. Особливо важливо враховувати уламки, які потрапили у двигунний відсік, оскільки це може вплинути на його роботу.

2. Вибухова хвиля при сильному ударі поруч з автомобілем також є небезпечною. У такому випадку скло, зокрема лобове скло, зазвичай страждає найбільше. Крім того, металеві бічні панелі можуть бути пошкоджені.

3. Не слід забувати про можливе мародерство. У період війни з’являються люди, які готові збагатитися на горі інших. Для ворожого солдата можуть бути цікавими не сам автомобіль, а цінні речі всередині нього.

Найбезпечнішим місцем для автомобіля під час бойових дій є підземний гараж. Чим товщі стіни такої будівлі, тим краще. Варто зазначити, що навіть така конструкція може стати небезпечною при безпосередньому влучанні снаряду.

Не варто розраховувати на збереження автомобіля у металевих гаражах. Цегляний гараж має більші шанси справитися з такою ситуацією.

Якщо ваш автомобіль пошкоджений внаслідок обстрілу, теоретично ви все ж може отримати компенсацію від держави. У додатку “Дія” наразі є можливість заявити про компенсацію збитків, що стосуються нерухомого майна, і незабаром буде запроваджено подібний функціонал для рухомого майна.

Страхові компанії в такій ситуації часто не є надійними помічниками, оскільки вони оперують положенням про форс-мажор, яке не передбачає виплату в таких обставинах.

Проте, останнім часом в страхових компаніях спостерігаються певні зрушення. Деякі з них включають у свій пакет послуг можливість часткового відновлення транспортного засобу в разі пошкодження внаслідок бойових дій.

Важливо також зауважити, що у разі, якщо ваш автомобіль був повністю знищений або отримав такі пошкодження, що вже не придатний для експлуатації, потрібно звернутися до сервісного центру МВС для зняття його з реєстрації.

До сьогодні баугауз вважається одним із найвизначніших дизайн-стилів всіх часів. Поєднуючи естетику з функціональністю, він допомагає створювати фо...
Останні новини
Жданов за 6 июня: катастрофа на юге, Крымский мост и  «хорошие русские».

Жданов за 6 июня: катастрофа на юге, Крымский мост и «хорошие русские».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #каховка Канал Олега Жданова - @OlegZhdanov UA - Військовий експерт Олег Жданов прокоментував підрив дамби Каховської ГЕС, оцінив ситуацію на фронті та головні...

Россия уничтожила  «Леопарды» ! Не обошлось без позора.

Россия уничтожила «Леопарды» ! Не обошлось без позора.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #рф #россия #леопард RU - Россиянам показали кадры уничтожения "Леопардов", однако впоследствии оказалось, что это не танки, а обычная сельскохозяйственная техника. До...

Подрыв ГЭС, Белгород - не Россия, Пригожин рвет Шойгу.

Подрыв ГЭС, Белгород - не Россия, Пригожин рвет Шойгу.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #актуальное #гэс #белгород #россия #рф #пригожин #шойгу RU - Российские военные преступники уничтожили Каховскую ГЭС, в Белгороде прогремели новые взрывы и появилась п...

В России вспыхнули протесты. Силовики озверели и гребли людей пачками

В России вспыхнули протесты. Силовики озверели и гребли людей пачками

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #рф #навальный #протесты UA - 4 червня по всій Росії та в багатьох містах світу пройшли мітинги та пікети на підтримку Олексія Навального. Але на болотах із п...

ВСУ пошли в атаку на Бахмут и не только. Наступление началось! - Свитан

ВСУ пошли в атаку на Бахмут и не только. Наступление началось! - Свитан

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #свитан UA - Військовий експерт Роман Світан заявив, що дії української армії свідчать про початок наступальної операції. У тому числі – на бахмутському напря...

НЕ удалять! Как соцсети блокируют видео военных преступлений - Расследование Би-би-си.

НЕ удалять! Как соцсети блокируют видео военных преступлений - Расследование Би-би-си.

Расследование Би-би-си о том, как и почему вместе с удаленными в соцсетях видео из зон вооруженных конфликтов исчезают потенциальные свидетельства и доказательства военных преступлений. МЫ ЗАПУСТИЛИ EMAIL-РАССЫЛКУ. ОСТАВАЙТЕСЬ В «КОНТЕКСТЕ»: Подпи...